SÜPERMODEL BELLA HADID EŞLİĞİNDE TAG HEUER BUTİK AÇILIŞI

TAG Heuer, süpermodel Bella Hadid için özel tasarlanan Link Lady Limited Edition serisini Oxford Caddesi butik açılışında lanse etti.

TAG Heuer Link Lady Limited Edition serisinin lansmanı, Londra’nın dünyaca ünlü alışveriş semti Oxford caddesinde yer alan TAG Heuer butikte gerçekleşti.

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 08: Bella Hadid opens the TAG Heuer Flagship Store on Oxford Street on December 8, 2017 in London, England. Pic Credit: Dave Benett

Bu özel seriden ön sipariş veren şanslı müşteriler, siparişlerini teslim alırken butikte Bella ile tanışma imkanı buldular.

8 Aralık 2017 günü Oxford caddesinin en merkezi noktasında süpermodel Bella Hadid eşliğinde özel TAG Heuer butik açılışı gerçekleştirildi. İsviçreli saat markası dünyanın en merkezi alışveriş noktalarına konumlandırdığı butikleriyle, marka bilinirliğini dünya çapında yaymakta. 75 metrekarelik butik, mimari tasarımı sayesinde saat mekanizmasını anımsatmakta. Markanın TAG Heuer Connected Modular 45 akıllı saat modeli, TAG Heuer Muhammad Ali modeli gibi daha birçok eşsiz serisini bu butikte görmek mümkün.

Bu özel davette Bella Hadid, interaktif teknoloji ile mağaza ziyaretçilerine TAG Heuer saatlerinin teknik bilgisi ve inovatif tasarımları hakkında bilgi verdi.

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 08: Bella Hadid opens the TAG Heuer Flagship Store on Oxford Street on December 8, 2017 in London, England. Pic Credit: Dave Benett

 

Açılış davetinde Bella, kendi için özel tasarlanan Link Lady Limited Edition serisini bileğinde sergiledi. Bu model, TAG Heuer markasının şu ana kadar tasarlanan en feminen modeli. Mat siyah, rakamlar yerine 12 adet pırlantanın yer aldığı büyüleyici sedefli kadran, modern ve çağdaş  modelin kasası tamamen seramikten oluşuyor. Saat modelinin bileziği,rahatlığıyla ünlü olan meşhur Link serisi bilezik tasarımına sahip. Bileziğin her bileşeni, parlak tonları ve esnek yapısı ile bilekte rahat ve yumuşak bir his uyandırıyor. Detaylara gizlice gösterilen özen, Link serisini kullananlara elegant ve şık stiliyle eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Bezelde yer alan 48 adet pırlanta ve kasa arkasında yer alan Bella imzası, saat modeline büyüleyici farklılık ve karakter kazandıran diğer özellikler arasında…

1513668580_TAGHeuer_Link_Bella_Hadid_WBC1394.BH0745_2017__4_

1513668579_TAGHeuer_Link_Bella_Hadid_WBC1394.BH0745_2017__2_