SOUL Bakım Serisi ruhunuza da cildinize de iyi gelecek

Dalton Marine Cosmetics’in İlham Verici Soul Cilt Bakımı serisi ile hem ruhunuzu hem de  cildinizi  mutlu edebilirsiniz. Soul cilt bakım serisi ile, celumer deniz özünün yanı sıra orkideden yasemine mangodan manolyaya doğadaki bitki ve çiçeklerin yağlarından gelen güçle sakin, dengeli ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Soul İlham Verici Cilt Bakımı serisinin canlandırıcı kremi, aydınlatıcı yağı ve harmonize krem & maske’yle cildiniz yenilenirken pürüzsüz bir yapıya kavuşacak.

Dalton Marine Cosmetics’in İlham Verici Soul Serisi ile cildinizi yenilemek hem ruhunuza hem cildinize iyi gelecek. Orkideden yasemine manolyadan ebegümecine doğanın ilham veren tüm çiçek ve bitkilerinden gelen güçle güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Cildiniz yenilendikçe ruhunuzun da yenilenip ferahladığını hissedeceksiniz.

Cildinizi dinlendirin, gençleştirin 
Soul ilham verici cilt bakım serisinin canlandırıcı kremi ile yorgun ve sarkmış ciltler yenileniyor ve enerji kazanıyor. Orkide, beyaz çay ve ginseng kompleksinden oluşan ipeksi hassas bakım kremi, içeriğindeki mango yağı ile cildinize daha fazla elastikiyet ve azelik kazandırıyor. Celumer deniz özü içeren bu krem, cildin doğal bağışıklık sistemini güçlendirirken, nem kaybına karşı cildi koruyor. Böylece daha diri ve yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan bu kremden önce aydınlatıcı illuminating yağın kullanılması öneriliyor.

Egzotik bir güzellik iksiri 
Cildinizin parlak bir görünüme kavuşması için de Soul Aydınlatıcı Yağ kullanmalısınız. Işıltı  veren yağ serumu, besleyici ve pürüzsüzleştirici etkisi ile cilt ve ruh için egzotik bir güzellik iksiri… İpek ağacı özü, kalp yapraklı alpen gloven çiçeğinin ve ebe gümecinin özlerinden
oluşan bu kompleks; aydınlatıcı, besleyici ve sıkılaştırıcı özelliğe sahip. Ayrıca içeriğinde bulunan egzotik monoi yağı ile cildin gözle görülür ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Soul Aydınlatıcı Yağ, nem kaybını önleyerek hassas cildi güçlendiriyor. Kullanmadan önce çalkalanması gereken bu özel yağ, ihtiyaca göre sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine, Soul kreminin altına uygulanabiliyor.

 

Hem maske, hem krem 
Soul İlham Verici Cilt Bakımı ailesinin diğer bir üyesi olan Soul Harmonize Krem Maske ile cildinizi ve ruhunuzu şımartabilirsiniz. Hassas ve kızarık ciltleri yatıştıran bu krem maskenin  içeriğindeki kıymetli çuha çiçeği yağı, cildi nem kaybına karşı koruyor. Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenlerin tercihi olan  Soul Harmonize Krem Maske, içeriğindeki yasemin, siyah susam ve manolya ile cildinizi sakinleştirecek ve dengeli bir yapıya kavuşturacak. Soul Harmonize Krem Maske’yi gündüz kremi, gece kremi ya da maske olarak kullanılabilirsiniz. İnce bir tabaka halinde cilde sürülen Soul Harmonize Krem Maske masaj ile cildi yedirilir. Aydınlatıcı yağ, maskeden sonra kullanılır. Maske olarak kullanmak istediğinizde ise daha kalın bir tabaka şeklinde uygulayıp, 20 dakika bekledikten sonra  cildinizi temizlemelisiniz.