SEVGİLİME EN GÜZEL HEDİYE

Sevgililer Günü’nde sevgilinizi Braun ile şımartın

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte hayatınızdaki o özel kişiye ne alacağınızı düşünüyorsanız Braun ürünlerini tercih ederek sevgilinize güzellik ve bakım hediye edebilirsiniz. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Braun, birbirinden yeni ve etkili ürünlerle hem kadınlar, hem de erkekler için her stile hitap eden güzellik ve bakım ürünleri sunuyor.

 

Güzelliğine düşkün kadınlara…

braun1

 

 

 

Braun Silk-epil 9’un yüzde 40 daha geniş epilasyon başlığı, ağdanın alamadığı en kısa tüyleri bile tek harekette daha fazla alarak uzun süreli bir güzellik sunuyor. Yüksek frekanslı masaj başlığıyla epilasyon artık daha keyifli ve daha acısız hale geliyor. Dünyanın 1 numaralı epilatör markası Braun’un en iyi epilatörü olan ürün, hediyesi olan duş radyosu ile harika bir Sevgililer Günü hediyesi olarak karşınıza çıkıyor.

 

 

 

 

braun3

Sevgilinize pürüzsüz bir cilt hediye etmeye ne dersiniz? Kusursuz tenini “hayat kurtaran” elbiselerin ardına saklayan kadınları yüreklendirecek ve onlara risk alma cesareti verecek Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru, epilasyona yeni başlayan kadınlara özgür olmanın inceliklerini öğretiyor. Islak ortamda yapılan epilasyonun acıyı %30 oranında azaltması yeni Silk Epil 5’in ıslak çalışmasının en önemli sebebi. Sevgiliniz dört haftaya kadar süren pürüzsüz cildin özgürlüğünün tadını Dünyanın 1 numaralı epilatör markası Braun Silk-épil 5 ile çıkarsın.

 

braun2

 

 

 

Dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme cihazı olan Braun Face ile hem de doğal, hem de kusursuz görünebilirsiniz. Portföyüne 3 yeni fırça ekleyen Braun Face, yepyeni güzellik fırçalarıyla tüm kadınlara kişiselleştirilmiş cilt bakımının keyfini yaşatıyor. Braun Face’in Ekstra Hassas Fırça, Peeling Fırçası ve Makyaj Süngeri seçenekleriyle kişisel cilt bakımınızı yaparak ışıltınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

braun

 

Bakımına özen gösteren erkeklere…

Dünyanin 1 numaralı folyo tıraş makinasından, YENİ akıllı sonik teknolojisiyle Braun Series 7 tıraş makinesi,10.000 mikro titreşim ile her bir dokunuşta daha fazla sayıda kılın yakalanmasına yardımcı oluyor ve hem ıslak hem kuru kullanımı ile kusursuz ve rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Braun’un en etkili ve iyi tıraş makinası ile sevdiğiniz erkeği mutlu edin.