SEKSİ VE COOL : MARGOT ROBBİE

1990 doğumlu Avustralyalı genç aktris Margot Robbie, son dönemin öne çıkan isimlerinden. Ajansa bağlı olmadan çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladığı kariyeri 2008’den bu yana ilerliyor. 2011’de ABC’de yayınlanan PanAm dizisiyle tanınan güzel oyuncu, Neighbours dizisindeki başarılı performansıyla iki Logie Ödülü kazandı. Yıldızının parlaması ise hiç şüphesiz Leonardo Di Caprio ile beraber rol aldığı The Wolf of Wall Street filmiyle oldu. Radarımıza takılan bu güzel oyuncunun stilini mercek altına aldık!

Neslihan Ulucan

Margot_Robbie_golden_globes_2014.jpg
Kırmızı halıdaki iddialı seçimleriyle dikkat çeken Margot Robbie, Gucci imzalı seksi elbisesini ölçülü saç ve makyajıyla dengelemeyi başarmış. Elbisedeki taşlarla aynı renkte tercih ettiği ayakkabılarıyla uyumu yakaladığını söylemek mümkün.

margot-robbie-cornrow-braids-side-hairstyle-main
Yandan ayırıp farklı örgü modelleriyle hareketlendirdiği saçları gündüzden geceye taşınan şıklık için ideal bir seçim!

margot-robbie9_glamour_10jan14_spl_b_592x888
Güzel oyuncu günlük stilinde siyah, beyaz ve bordonun cazibesinden vazgeçemiyor! (Bordo mini elbise; Marios Schwab)

tumblr_nishkr3BZG1tililuo3_1280
Stilini gösterişten uzak, ölçülü ve cool olarak tanımlamak mümkün. Margot Robbie’den ilham alarak dolabınızdaki basic parçaları farklı saç stiliyle tamamlayıp dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz!

Y6ux7aF
Koyu renkleri beyaz tenine yakıştırsak da bizim tercihimiz kesinlikle seksi sarışından yana!

Margot-Robbie-looked-beautiful-happy-Brisbane-premiere
İster gece kıyafetinin ister kot pantolonunun altında her an görmeye alıştığımız stilettoları ise farklı renk alternatifleriyle dolabının vazgeçilmezlerinin başında geliyor.

margot-robbie5_glamour_10jan14_pa_b_592x888
Davetlerde tercihini beyazdan yana kullanan Robbie, beyazın masumiyetini ve kendi tarzındaki seksapaliteyi çok iyi harmanlıyor. (Beyaz elbise; Georges Hobeika Atelier)

The 19th Annual Critics' Choice Awards
Saç ve makyajda abartıdan uzak doğal bir görünüm ise güzelliğini bir adım öteye taşıyor! (Siyah tulum; Elie Saab)