Saçlarını Kışa Hazırla

SAÇ BAKIMINIZI İHMAL ETMEYİN

Hiç birimizin rapunzel gibi prensimizi taşıyacak kadar güçlü ve gür saçları yok özelliklede geride bıraktığımız mevsim yaz ise. Yaz boyunca deniz, kum ve sevgili güneş bizi ne kadar iyi hissettirse de saçlarımızda bazı hasarlara yol açmadı değil. Kışa taptaze bir başlangıç yapmak için önerilerimiz ve küçük tüyolarımız eminiz size oldukça yardımcı olacak.

1-KERASTASE CRİSTALLİSTE MASQUE- 114 TL
İnce veya kalın telli saçlar için yoğun besleme ve hafiflik. Şekillendirme öncesi ilk baz etkili saç maskesi.Saçları dış etkilere karşı koruyan özel formülü ve kütikülü onararak saçlara doğal bir canlılık ve hareket kazandırır.

2-John Frieda Full-Repair Perfect Ends Sheer Mist- 24.50 tl
Saç tellerini sadece kaplamak yerine yıpranmış ve kırılmış saç tellerine anında nüfuz ediyor ve hasarlı saç tellerinin görünümünü düzeltiyor. Saça ağırlık yapmadan onarmayı destekler.

3-Nuxe Huile Prodigieuse- 65 tl
6 Değerli Bitkisel Yağ ve E Vitamininin besleyici özellikleri ile Yüz, vücut ve saçlarınızda kullanabileceğiniz bir güzellik iksiri. Tek bir dokunuşla cilt yumuşar ve pürüzsüzleşir saçlarınız ipeksi bir parlaklık kazanır.

4-Kerastase Elixir Ultime Şampuan 60 tl
Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanan Elixir Ultime Saç Banyosu Mucize argan yağı içeriğiyle saçları kusursuzca arındırır. Silikon ve paraben içermeyen formülü, saçlara nazikçe dokunur ve asla zarar vermez.
 
5-Shiseido Hair Care İntensive Treatment 115 tl
Saçı içten onarır ve kuvvetlendirir, hızlı bir bakımla çatallanmış uçları ve kırılmaları onararak saça yumuşaklık, parlaklık ve esneklik kazandırır.

6-PANTENE YOĞUN NEMLENDİRİCİ SAÇ BAKIM KÖPÜĞÜ 10 tl
Pantene Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü, çok kuru saçlar için uygundur. 24 saat boyunca nemi saça hapsederek sağlıklı görünen yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.

7- Miriamquevedo The Gold Mask 88 tl
Kuru, zayıf ve cansız saçlar için maske. Yoğun besleyici ve canlandırıcı saç maskesi saçın mat ve kırılgan olmasını önler. Taranmayı kolaylaştırır. Saça parlaklık, yumuşaklık ve hacim kazandırır.

8- Gliss TOTAL REPAIR SIVI SAÇ KREMİ 12,90 tl
19 bileşenli onarıcı kompleks içeren onarıcı formülü anında kolay tarama ve daha az saç kırılması sağlar. Sıvılaştırılmış keratin içeren yeni saç onarım teknolojisi saç telindeki çatlakları doldurur ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarır.

saç bakım önerileri

1-. Aynı içerik yapısına sahip ürünler uzun süre kullanıldığında saçın yapısını bozabilir. Bu nedenle birkaç ayda bir şampuanınızı değiştirmek saçlarınıza iyi gelecektir.

2-Kışa hazırlık olarak  yaz boyunca saçlarınız da oluşan kırıkları aldırın ve yeni mevsime taze bir giriş yapın.

3-Saç kremleri taramam işini kolaylaştırmanın yanında kış boyunca saçlarımıza zarar veren kötü hava koşullarının kaybettirdiği nemi de kazandırır. Bakım kremlerinizin daha etili olmasını istiyorsanız kremi saçlarınızın uç kısımlarına uygulayın ve bone takıp 5 dakika bekleyin ve durulayın . göreceksiniz ki saçlarınız çok daha yumuşak  ve pırıl pırıl.


Burçak Appa