ROSIE FOR AUTOGRAPH’DAN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL

·       Sevgililer Günü’ne yalnız giriyorsanız bile tadını çıkarın! Ben bu özel günde sevgilisi olsun olmasıntüm yakın kız arkadaşlarıma koleksiyonumdan parçalarla süpriz yapmaktan çok hoşlanıyorum.

 

·       Sevgililer Günü kendinizi şımartmak için mükemmel bir zaman ve iç giyim kendiniz için en uygun hediye!Marks & Spencer İlkbahar – Yaz 2014 Rosie For Autograph İç Giyim Koleksiyonu’ndan ipek Brazilian kesim külotlar veya gül desenli ipek sabahlıklar Sevgililer Günü gecesi için hem zevkli hem de gösterişli bir seçim!

 

·       Sevgililer Günü farklı bir görünüm denemeniz için mükemmel bir zaman.

Marks & Spencer İlkbahar – Yaz 2014 Rosie For Autograph Koleksiyonu’nda 50’li yıllardan esinlenerek tasarlanan yüksek bel külotlar veya “Rosie For Autograph” koleksiyonundan ipek çiçek desenli kamiler şık ve sofistike duruşu ile güzelliğinizi taçlandıracak.

 

·       Hala o özel kişi karşınıza çıkmadıysa, Sevgililer Günü en iyi kız arkadaşlarınızla pijama partisinde bir araya gelmek için güzel bir fırsat! Marks & Spencer İlkbahar – Yaz 2014 Rosie For Autograph pijama koleksiyonundan seçeceğiniz özel parçalar, özel kokteyller  ve atıştırmalık yiyeceklerle favori filminizi izlemek paha biçilemez bir mutluluk!

 

·       Bir başkası için iç giyim alışverişi yapmak istiyorsanız tavsiyem hediyeyi alacağınız kişinin iç giyim dolabına göz atmanız … Hiçbir şey beden ölçüsü küçük gelen bir iç çamaşırından daha acı bir tecrübe yaşatamaz! Her zaman uygun ölçüde seçimler yapın! .

 

·       Her kadın tercih ettiği iç giyim ile kendini en güzel hissetmeli. Bu yüzden iç giyim seçiminizde tasarımda kullanılan kumaşların tıpkı “Rosie For Autograph” Koleksiyonu’ndaki parçalar gibi hassas ciltler için uygun olduğundan emin olun.

 

·       Bana göre feminenlik dış görünüşünüz veya beden ölçünüz ne olursa olsun kendinizle barışık olmanız…Kaliteli iç giyim, mükemmel kıyafet seçiminin temelini oluşturur. Marks & Spencer İlkbahar – Yaz 2014 “Rosie For Autograph” Koleksiyonu’ndan şifon,gül desenli sütyen seti Sevgililer Günü’nde kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacak.