Romantik Yatak Odaları

Yatak odası, evde size ait en özel mekandır.  Tüm günün yorgunluğunun yerini huzura bıraktığı odadır. Eğer şimdiki görünümü romantik bir inziva bölgesi değilse, oraya huzur ve romantizm katmak için yeniden dekore etmeniz gerekiyor demektir. Dolayısıyla bu odayı dekore ederken ruh halinizi ön planda tutmalısınız.  Hem bedeninizi, hem de göz zevkinizi düşünerek karar vermelisiniz. Romantik ve dinlendirici bir yatak odasına sahip olabilmenin püf noktaları için önerilerimize göz atın…

Derya Gazanfer Özyurt

71IxOs9Z8CL._UL1500_

Romantik bir yatak odası dekore etmenin ilk adımı, doğru atmosferi yaratmak için uygun renkleri hem duvarlarda hem de dokularda uyumlu şekilde seçmek olmalıdır. Ve tabii yatak odalarının başrol oyuncusu yatak, mutlaka odak noktasında başrole yakışır bir konumda bulunmalı diyebiliriz. Tarzınıza göre dikmeli, ahşap ya da kumaş kaplama dokuları olan bir yatak tercih edebilirsiniz. Örneğin büyük ahşap bir yatak başı yatağınızın daha dramatik görünmesini sağlayabilir.

Kimi aşkın, kimi tutkunun rengi dese de kırmızıyı anlatan içi en dolu kelime enerjidir. Her zaman olmasa bile özel zamanlarda, en azından bazı detaylarda kullanarak kırmızının bu kuvvetli enerjisini yaşam alanınıza çekebilirsiniz.

modern-decor-blue-bedroom-a-spr15-jonathan-adler

Modern-romantik-yatak-odası-dekorasyonu

originalVILA HERMANOS 225.00 TL

VILA HERMANOS

Michael Aram $275.00

Michael Aram

jonathan-adler $695

Jonathan Adler

B-Home 1.745,00 TL

B-Home

MCCOY DESIGN $225

MCCOY DESIGN

BACCARAT $370

BACCARAT

JONATHAN ADLER $165

JONATHAN ADLER