Renkli ve özgün kadının kalemi; Parker Urban Premium

Prestijli kalemin öncüsü olan Parker’ın Urban Premium serisi, fikirlerini ve duygularını ifade etmekten çekinmeyen kadınlar için 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde en anlamlı hediye… Mükemmeliyet ile zarafetin özel bir birleşimi olan Urban Premium dolmakalemler ile kadınlar tarihe not düşüp, gelecek nesillere mücadele azimlerini aktarmaya devam edecekler. Fuşyadan eflatuna gece mavisinden altın yaldıza onlarca dış kaplama renk seçeneğiyle kadınların renkli ve özgün dünyasını yansıtan Urban Premium kalemler, paslanmaz çelik ucuyla da zamana meydan okuyan bir yazım deneyimi vaat ediyor.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, kadınların ekonomik, sosyal ve siyasal haklarını elde edip geliştirilmesi için bir asırdır kutlanıyor. Tarih, kadınların mücadelesini yazarken, kadınlar da nasıl bir dünya istediklerini Parker ile yazıyor. İngiltere’de iki kez Kraliyet Arması ile onurlandırılan Parker, zarif, şık ve asil tasarımlarıyla her zaman tarihe not düşmek isteyen kadınların yanında oluyor.

Mükemmel bir hediye seçeneği

Prestij kalemin öncüsü olan Parker,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde üreten kadınlara yakışır bir hediye arayanlara, farklı tarz ve özellikteki serileriyle birçok alternatif sunuyor. Parker’ın Urban Premium serisi, gelişimi hayat mottosu yapmış kadınlarla kendini özdeşleştiriyor. Fikirlerini ve duygularını ifade etmekten çekinmeyen kadınlar için yeniden lanse edilen PK Urban Premium serisi, girdiği her ortamda özgüveni ve zarafeti ile dikkat çeken kadınlar için mükemmel bir hediye seçeneği olarak sunuluyor.

Kadınların renkli  ve özgün dünyasını yansıtıyor

Modanın en yeni akımlarından ve şehir mimarilerinden ilham alınarak tasarlanan Urban Premium dolmakalemler ile kadınlar lüks bir yazım deneyimi yaşayacaklar. Yumuşak lake, zımparalanmış ve eloksallı alüminyum kaplamalarıyla Urban Premium, gece mavisinden, fuşyaya, gümüş altın yaldızdan eflatuna onlarca farklı rengiyle kadınların renkli ve özgün dünyasını da yansıtıyor. Gelişmiş eğimli tasarımı ve farklı kaplamalarıyla Parker’ın asırlık geleneğini modern kadının hayatına taşıyan Urban Premium serisinde İnci veya Abanoz metal tonlarında asimetrik yontma desenleri de göz alıyor. Paslanmaz çelik ucuyla Urban Premium dolmakalemler, uzun süreli ve dayanıklı bir yazım deneyimi vaat ediyor.

PK Urban Premium İnci Dolma Kalem 560TL( KDV dahil )