Raısa Vanessa FOR TRENDYOL: BOHEMIAN RHAPSODY

Raisa&Vanessa ve  Trendyol’un güçlerini birleştirdiği hazır giyim koleksiyonunun 6. sezonunda merakla beklenen Bohemian Rhapsody Koleksiyonu moda severlerle buluştu. 2018 yılının en heyecan verici koleksiyonunda dünya modasına paralel; croptop elbiseler, kendinden simli kumaşlar, derin göğüs dekoltesini kaplayan asimetrik ip detayları, sırt dekolteleri ve transparan kumaşlar koleksiyonun karakterini oluşturuken, yazın simgesi çiçekler, püsküller ve R&V’nın dünya çapında imzası haline gelen volan kollar modern ve çarpıcı bir stil sunuyor.

Moda severlerin merakla beklediği 2018 RV for Trendyol Bohemian Rhapsody Koleksiyonu satışa başladı. 2018 yazsezonunun öne çıkan tüm trendlerinin sunulduğu, feminen duruşların öne çıktığıkoleksiyonda Raisa&Vanessa tarzının temsilcisi olan eklektik ve maksimalist stilin etkilerini koleksiyonun her parçasında yansıtıyor.

57 parçadan oluşanelbise modellerini hemkısa, hem uzun seçenekleriyle gördüğümüz RV for Trendyol 2018 koleksiyonundafırfırlı etekler başrolü üstlenirken;şifon kumaşlar,çiçek desenleri, transparan detaylar, parlakve açık renkler en çok da kırmızı ve siyah göze çarpıyor. Raisa&Vanessa’nın yenilikçi tasarım bakış açısıyla şekillenen koleksiyonda;croptop elbiseler, karın, sırt, göğüs dekolteleri, vücudu saran örgü elbiseler, sezonun temsilcisi püsküller, danteller ve işlemeler volan kollarla iddialı bir birliktelik yakalıyor.

Modern ve çarpıcı bir stilin sunulduğu, gündüzden geceye, birçok özel günde giyilebilecek seçeneklerin yer aldığı koleksiyon, 99TL’den başlayan fiyatlarla sadece Trendyol.com‘da moda severleri bekliyor.