Rado Yenilendi Hissetmeye hazır olun!

(Lengnau, İsviçre – Ocak 2020) Rado olarak yepyeni kampanyamızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Rado farkını vurgulamak ve tüm benzersiz ihtişamıyla markayı sergilemek için kullandığımız “Feel It!” mottosu Rado’nun adeta anlık bir fotoğrafı gibi…

Yirmi birinci yüzyılın yirmi birinci yılına girerken, ilk koleksiyonumuzun 1957’de piyasaya sürülmesinden bu yana Rado’yu saat tutkunlarının favorisi haline getiren temel nitelikleri göstermek için cesur, canlı ve modaya uygun bir yaklaşım benimsiyoruz.

Rado, her zaman öncü ve lider olmasının yanı sıra; saat endüstrisinde geçmiş ve geleneksellik yerine geleceğe ve inovasyona odaklanan tek marka olmuştur. “Feel It” ile yeni bir sıcaklık ve enerji yayarken; kampanyamız bugün saat endüstrisinde “Master Of Materials” ve en ileri görüşlü tasarım oyuncusu olarak statümüzü güçlendiriyor. Rado gerçekten geleceğin markasıdır ve bunu tecrübe etmenizi istiyoruz. “Hissetmenizi istiyoruz!”

“Feel It!” lansmanında, Rado CEO’su Matthias Breschan: “Yaptığımız şey değişmeyecek. Gurur duyduğumuz markayı sunuş ve konuşma biçimimiz değişecek. “Hissedin!” ifadesinin, dünyanın dört bir yanındaki yeni bir saat tutkunu kitlesiyle bağlantı kurmamıza ve onlarla etkileşime girmemize olanak sağlayacağına inanıyoruz.” diyerek kampanya detaylarından bahsetti.

Rado’nun temel odak noktaları, materyal, tasarım ve inovasyon aynı kalacaktır. Saat endüstrisi için standardı belirleme, liderlik ve öncülük etme misyonu da değişmedi. Materyaller, inovasyon, teknoloji, tarih, hafiflik, pürüzsüzlük, tasarım, sıcaklık, enerji, yaş almamak, dayanıklılık, canlılık, stil, moda, renkler, geçmiş, bugün ve gelecek, temalarının hepsi Rado’nun ilgi çekici hikayesi ‘Feel It!’in bir parçasıdır.

Rado yenilendi! Hissetmeye hazır olun!
Yeni Rado kampanyasının lansmanı, 1 Ocak 2020’den itibaren dünya çapında dijital, yazılı basın ve satış noktalarında başlıyor.

Rado Hakkında

Rado, geleneksel saatçilikte devrim yarattığı, ileri teknoloji seramik, ultra hafif ileri teknoloji seramik, renkli ileri teknoloji seramik ve Ceramos gibi tasarım liderliğindeki koleksiyonları ile sektöre öncülük ettiği için “Master of Materials” olarak bilinir. Adına saygın prestijli uluslararası ödülleri olan ve günümüzde saat endüstrisindeki en ileri
görüşlü tasarım oyuncusu olarak kabul edilen Rado, her zaman öncü ve lider olmuş, standardı belirlemiş ve çıtayı yükseltmiştir.