PATIO’DA HER HAFTA SONU YEMEK ÜSTÜ EĞLENCE ZAMANI

 

 Limonlarla süslü, insanı ferahlatan, renkli dekoruyla da enerji veren, şehrin favori buluşma adresi Patio, iştah kabartan lezzetleri kadar eğlenceli geceleriyle de adından söz ettiriyor. Her Cuma ve Cumartesi, DJ kabinine geçen Ali Efe Dinç’in çaldığı enerjik ritimlerle Patio’da unutulmaz ve eğlenceli geceler yaşanıyor.

İstanbul’un favrori buluşma adresi Patio, renkli atmosferi, iştah kabartan İtalyan ve Akdeniz lezzetleri, tabağından bardağına her detayda fark yaratan konsepti, güler yüzlü ve profesyonel servis anlayışı, minik dostlara ev sahipliği yapan pet friendly yaklaşımıyla, yeni sezonda da şehrin gözdesi olmaya devam ediyor.

 

Patio, İstanbul akşamlarının daha da güzelleştiği sonbahar dönemini, her Cuma ve Cumartesi DJ kabininde ağırladığı Ali Efe Dinç’in çaldığı en keyifli müzikler ve eğlenceli gecelerle kutluyor. Akşam yemeğinin hemen ardından ya da barda güzel kokteyller yudumlarken başlayan DJ performansları, en hit şarkılar, enerji dolu dans müziklerle Patio’da parti havasını yaşatıyor.

Ünlü şef Muhittin Kabasakal’ın imza lezzetleri, çarpıcı kokteylleriyle şehrin gözdesi olan Patio, Eylül ayı itibariyle her Cuma ve Cumartesi düzenlediği DJ geceleriyle, yeni sezonda da unutulmaz anların ev sahibi olmaya devam ediyor.

Adres: Cevdetpaşa Caddesi, No. 15 A, Bebek – İSTANBUL

Rezervasyon: 0212 257 57 70