PANDORA DiSNEY KOLEKSiYONU TüRKiYE’DE

Mickey Mouse, Mini Mouse ve ikonik Disney karakterlerinden ilham alanPANDORA Disney Koleksiyonu’nun sihirli dünyası ile eğlence, coşku ve sonsuz mutluluğu kucaklayın.

Siyah kristaller, şeffaf ve kırmızı kübik zirkon taşlar ve el işçiliği ile üretilmiş kırmızı ve siyah minelerden oluşan Disney mini sembolleri; “Parıltılı Mickey”, “Parıltılı Minnie” ve “Mickey & Minnie Öpücüğü” kübik zirkon çerçeveli ve safir kristal cam yüzeyi ile sezonun yepyeni tasarımı “Parıltılı PANDORA Madalyon”ile tamamlanarak stilinize sihirli bir dokunuş katıyor.

PANDORA_DisneyKoleksiyon2017 (4)

Koleksiyonda yer alan,“Disney Mickey Portresive “Minnie Portresi gibi sevimli saf gümüş charmları PANDORA bilekliğinize ekleyerek Disney’in sihirli dünyasının ışıltılarıyla göz kamaştırabilirsiniz.

PANDORA bu sezon ayrıca Disney’insevilen hikayesi Güzel ve Çirkin’den de ilham alıyor. Kiraz kırmızısı rengiyle göz alan “Belle’in Işıltılı Gülücharm’ı, “Gerçek Aşk İçinde” mesajı yazılı  özel tasarım bangle bileklik ve  saf gümüş klips ile tamamlanabiliyor.Güzel Çirkin’in sevimli karakterleri“Mrs. Potts & Chipcharm’ı ise lila, pembe ve mavi mineleri ile dikkat çekiyor.

Etik olarak tedarik edilen üstün kaliteli malzemeler kullanılarak elde işlenen yenilikçi tasarımlarıyla, PANDORA Disney Koleksiyonu’nunu diğer PANDORA mücevheriyle de kombine edebilir, stilinize harika duygular ve sihirli hikayeler ekleyebilirsiniz.

PANDORA_DisneyKoleksiyon2017 (13)

 

PANDORA_DisneyKoleksiyon2017 (71)