OMEGA Seamaster Aqua Terra

Aqua” ve “Terra”. Bu iki Latince sözcük sadece ayağımızın altındaki dünyayı değil, aynı zamanda OMEGA’nınSeamaster koleksiyonunun kökenlerini tanımlıyor. Ünlü koleksiyon yaklaşık 70 yıldır denizde ve karada güvenle kullanılıyor. Güvertelerden okyanusların derinliklerine kadar uzun yollar kat etti. Kıtalar arası seyahatler ederek, en iyi giyinen kişilerin koleksiyonlarında yer aldı.

Seamaster, tam bir yaşam tarzı saati. SeamasterAquaTerra sizi sahil akşamlarından, teknenizde gündüz seyrine taşıyabilir. Kadranı boyunca lüks yatların güvertesindeki gibi çizgili, sizi istediğiniz yere götürecek görüntüsüne şimdi de ispatlanmış olan hassasiyeti eklendi.

 

22010342060001_1

 

AquaTerra Estetiği

YeniSeamasterAquaTerrabayankoleksiyonu, üç farklı boyda30 yeni modelle karşımızda. Rafine kasalarının içindeki yeni AquaTerra modellerinde tasarım değişiklikleri dikkat çekerken, birçok modeldekullanılan Master Kronometre’ninetkileyici hassasiyet ve performansıyla modeller bir üst seviyeye taşınıyor.

38mm, 34mm ya da 28mm kasa versiyonlarıyla yeni modeller, kayışıyla kusursuz bir entegrasyonsağlayabilen, hoş simetrik kasalara sahip. Bu özelliği sadece estetiğini arttırmakla kalmıyor, ince bileklere sahip kullanıcılar için de daha fit bir kullanım sağlıyor.

Patenli, pimli vidası bulunan kayışın kendisi, daha feminen bir görünüm içinyeniden oranlanan ve kubbeli linklerle güncellendi. Modelin kurma koluda değiştirilerek; narin parmaklar için kullanımı çok daha kolay kıvrımlı kenarlar ve konik şekil ile yenilendi.

Yeni AquaTerra modellerin kadranlarıparlakvecanlı olarak aynı kalırken, görünümüelmasgöstergeler ile geliştirildi.Sedefkadranları 14 farklı rafine renk ile tamamlandı. Opaline, kum görünümlü veya parlak kaplama olarak tamamlanarak gözde bir ürün olma özelliğini koruması sağlandı. Kadran üzerindeki “water-resistance” (su geçirmez) ifadesi kasa arkasına taşındı.

İlk olarak iki bayan modeli ile görücüye çıkan yeni AquaTerra modellerinden ilki38mm paslanmaz çelik ve 18K Sedna™Goldkombinasyonundaki beyaz sedef kadranlı ve pırlantabezelli modeli. İkincisi ise pırlanta göstergeleri olan Tahiti sedefi kadrana sahip,paslanmaz çelik 34mm’lik modeli.

Saatin arkasını çevirdiğiniz zaman, kasa arkasında kullanılan safir kristaldenOMEGA Master KronometreKalibre 8800’ü görebilirsiniz. Her bir saatteki bu mekanizma, METAS tarafından onaylanan, en yüksek hassasiyet ve performansa yönelik en yüksek sertifikasyon düzeyine sahiptir.Tüm 34mm ve 38mm saatler, 4 yıllık garanti ile sunulmaktadır.

 

220.55.34.20.55.001_AA_1

 

220.25.38.20.55.001_AA_1

 

220.55.34.20.55.001_AA_3