NYFW’16 DAY : 4

Moda ayının başlangıcı olan New York moda haftası tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün markaların yeni koleksiyonlarını sergilediği moda haftasının dördüncü gün defileleri arasında Victoria Beckham, Derek Lam ve bir çok tasarımcı yer alıyor.

Demet Varlı

VICTORIA BECKHAM

Moda dünyasında hatırı sayılır bir yeri olan Victoria Beckham bu koleksiyonunda da kendi yarattığı çizginin dışına çıkmamış. Son baharın renklerinden ilham alan tasarımcı koleksiyonunda ekoseleri farklı formlarda kullanmış. Penye elbiselerde kullandığı farklı dekolteler defilede en çok beğendiğimiz detaylar arasında.

V BECKHAM

V BECKHAM1

V BECKHAM2

PUBLIC SCHOOL

Sokak stilini baştan yarattıkları koleksiyonda genç ikili renk ve desenleri karıştırmaktan çekinmeden eğlenceli bir koleksiyon yaratmış. Bol kesimlerin hakim olduğu koleksiyondaki denim detaylar hoşumuza giden detaylardan biri.

public school

public school1

DEREK LAM

Farklı desen ve dokuları bir arada kullanan Derek Lam koleksiyonda kahve rengiyi ve siyahı ele almış. Değişik formlarda midi eteklere yer veren tasarımcı balıkçı yaka kazakları farklı kombinler ile kullanmış.
Derek lam

Derek lam1

Derek lam2

ELIE TAHARI

Elie Tahari’nin sonbahar-kış sunumunda kadife ve tül detaylara oldukça fazla yer vermiş. Gri ve camel renginin birleşimi sonbaharın softluğunu aktarmış. Koleksiyonda yer verdiği sivri burun bağcıklı makosenler maskülenliği en iyi şekilde yansıtıyor.

elie tahari1

elie tahari

J.CREW

Eğlenceli sonbahar sunumlarından biri de J.Crew’un sonbahar-kış koleksiyonu oldu. Sonbaharı en canlı şekilde karşılayan J.Crew leopar ve çiçek desenlerinin ağırlıkta olduğu enerjik bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

jcrew1

jcrew