NYFW’16 DAY:1

Moda dünyası için yılın en yoğun ve koşturmacalı zamanı başladı. New York moda haftasına dün start verildi. Sonbahar koleksiyonlarını sunan markaları sizler için gün gününe takip ederek sitemizde güncel olarak aktaracağız. Hepinizin NYFW kutlu ve mutlu olsun!

Demet Varlı

NICHOLAS K

Moda haftası dün Nicholas K defilesiyle başladı. Christopher ve Nicholas Kunz kardeşlerin çizgilerinden şaşmadan hazırlardıkları sonbahar koleksiyonunda New York’un insanlarından ilham almışlar. Gri ,haki ve mor tonlarının yer aldığı koleksiyonda kadifeye oldukça ilgi çekici parçalarda yer verilmiş.

nicholas k2

nicholas K3

Nicholas K

BCBG MAX AZRIA

Koleksiyonda yer alan her parçaya hayran kaldık. Bol kesimlerin çoğunlukta olduğu dış giyimlerin yanı sıra parlak ve yumuşak kumaşların bir arada kullanımı bizi fazlasıyla cezbetti. Lacivert ve grinin uyumu koleksiyonun ana temasıydı. Kesik simli çoraplarla tercih edilen terlikler ise “homie” stilini çok net bir şekilde aktarıyordu.

bcbg1

bcbg

MARISSA WEBB

Banana Republic’in kreatif direktörü olan genç ve yetenekli Marissa Webb kendi adını taşıyan markasını New York moda haftasında sundu. Koleksiyonda bolca ekose ve çiçek desenli kumaşlara yer veren tasarımcı bu sezon bize bohemliğide içinde barındıran bir şehir kadını sunuyor.

Marissa Web1fd

Marissa Webff

Marissa Web2

YEEZY SEASON 3

Kanye West’in çöpçü stili olarak adlandırılan stilini sunduğu koleksiyonda her zaman ki çizgisini bozmadan farklı renk ve minimal desenlere yer vermiş. Turuncu ve pembenin yanı sıra imzası haline gelen haki yeşilinden de vazgeçmeyen Kanye vücudu saran örgü etek ve elbiselere de yer vermiş.

Yeezy

BCBG Max Azria1

Marissa Web

Kapak görseli : Erkam Doğrusöz