MTV Movıe awards’16

2016 MTV Movie Awards ‘da Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cara Delevingne, Charize Theron ve Jessica Chastain kırmızı halıda öne çıkan güzellik detaylarıyla, gecenin en çok dikkat çeken görünümlerini bir araya topladık.
Kendall-Jenner-Hair-MTV-Movie-Awards

Güzellik dünyası için küçük fakat kendisi için büyük bir adım olan geometrik at kuyruğu ile Kendall Jenner, kardeşinin aksine klasik güzellik ritüelinden vazgeçmemiş. ‘Bubble Ponytail’ diye bilinen baloncuk at kuyruğu modelin parlak cildinin ve öne çıkan dudaklarıyla da minimalist bir görünümü tamamlamış.

BURBANK, CALIFORNIA - APRIL 09: Model Gigi Hadid attends the 2016 MTV Movie Awards at Warner Bros. Studios on April 9, 2016 in Burbank, California. MTV Movie Awards airs April 10, 2016 at 8pm ET/PT. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

2015’te taktığı bob peruk ile dikkat çeken Gigi Hadid, gerçekten kestirdiği kahküllü saçlarıyla 2016 MTV Movie Awards kırmızı halısında en büyük güzellik adımını atmış görünüyor. Gigi’nin dağınık kahküllerine eşlik eden yeni katlar ve bir başka güzellik sırrı olan choker’ına uyumlu göz farı dikkat çekiyor.

BURBANK, CALIFORNIA - APRIL 09: Actress Cara Delevingne arrives at the 2016 MTV Movie Awards at Warner Bros. Studios on April 9, 2016 in Burbank, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

Kırmızı halıların neden aranan ismi olduğunu bir kez daha kanıtlayan Cara Delevingne, kahve-gri rujuyla romantik bir havaya bürünüyorken kafasında gezen örgüsüyle ise vamp yönünü ortaya çıkarmış. Hem vahşi ruhunu yansıtıp hemde farklı dokunuşlarla güzelliğine güzellik katmayı bir kez da başarıyor.

charlize-theron-at-2016-mtv-movie-awards-in-burbank-04-09-2016_1

En genç, en eğlenceli ve en taze yönünü ortaya çıkaran Charlize Theron, sarı-mavi işlemeli elbisesiyle platin sarısı topuzunun arkasında güzellik sırlarını saklayarak katıldı. Üçlü topuzuyla iddalı bir hava yaratan güzel aktrist gecenin dikkat çeken güzelliklerinden biri oldu.

Jessica-Chastain--2016-MTV-Movie-Awards--09

Dalgalı küt saçları ve gözlerini belli eden makyajıyla 2016 MTV Movie Awards kırmızı halısında maskülen bir hava sergileyen Jessica Chastian, uğraşılmamış görünmeyi sevenlerden.