MODUNA GÖRE PARFÜM

Etkili bir stile güçlü duruş sağlayan öğelerden biri de hiç kuşkusuz; parfüm! İlk görüşte hafızalara kazınmak istiyorsanız kokunun algıda seçicilik konusunda belirleyici olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hepimizin uzun yıllar kullanmaktan sıkılmadığımız, bizimle özdeşleşen parfümler vardır. Ama arada günlük ruh halinize göre farklı tercihler de yapmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle her ihtimale karşı elinizin altında hem odunsu hem çiçeksi kokular bulundurun. Stilinizle harmanlanmış bir koku, kuşkusuz size çok daha güçlü bir duruş sağlayacaktır!

Neslihan Ulucan

AmbHPSNEdp2013Det

Seksi – Dior Hypnotic Poison

Duyuları sersemleten, çağrışım gücü yüksek bu parfüm; günün her saati kendinizi seksi hissetmenizi sağlayacak. Yasemin, zambak, portakal çiçeği özleriyle birleşen Hyptonic Poison ile cüretkar bir tercih yapabilirsiniz.

elie saab le parfüme
Narin – Elie Saab Le Parfum
Zarafetin timsali haline gelen Elie Saab, çiçeksi güneş kokusuyla hassasiyetinizi ön plana çıkarıyor. Sedir ağacı ve beyaz çiçeklerin yoğunluk kazandırdığı parfüm, bal gülü notasıyla bağımlılık yaratabilir!

5101313nuoc_hoa_that_fendi_l_acqurarossa_3016160
Sofistike – Fendi L’Acquarossa
Tazelik ve ışıltılı aynı anda hissetmek istiyorsanız, L’Acquarossa ile İtalyan bahçelerinin esintisini yakalayabilirsiniz. Çiçeksi ve odunsu notaların birleşimi tutkuyu bir adım daha öne çıkarırken baş döndürücü etkiye hazırlıklı olun.

chanel-no-5
Elegan – Chanel No 5
Klasiklerden vazgeçemeyenlerin tercihi sade şişesi ve yalnızca kokusuyla öne çıkan Chanel No 5 oluyor. Misk, amber, yasemin gibi notaların yer aldığı parfüm yürüdüğünüz her yerde sizden bir iz bırakacak nitelikte.

2014553_fpx
Lolita – Prada Candy
İçinizdeki prensesi açığa çıkarmak istediğiniz günlerde şekerli kokular kullanabilirsiniz. Şişesi ve kalıcılığıyla gönlümüzü fetheden Prada Candy, gün boyu modunuzu yükseltecek ve etrafınıza pozitif enerji saçmanızı sağlayacak!