MICHAEL KORS VE KATE HUDSON, WORLD FOOD PROGRAMME İLE EL ELE

Birleşmiş Milletler Dünya Yemek Programı (WFP) iyi niyet elçileri olan Kate HudsonMichael Korsve Rehan Asad, Natalie Morales moderatörlüğünde gerçekleşen bir panele katıldı.

UCLA’de (University of California Los Angeles) düzenlenen ve 300 öğrencinin katılım gösterdiği 7 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen panelde Michael Kors açlık sorununun, tüm dünyayı ilgilendiren ve herkesi kapsayan bir problem olduğunun altını çizdi. Panelden sonra Michael Kors, Kate Hudson’ın Birleşmiş Milletlet WFP İyi Niyet

Elçisi olmasını kutlamak amacıyla Beverly Hills’teki özel mülkünde, bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. Vergara, Olivia Munn, Alessandra Ambrosio, Nina Dobrev, Caitrona Balfe, Rachel Bilson, Gladys Knight, Camilla Belle, Halston Sage, Molly Sims, Logan Browning, Glen Powell, Larsen Thompson, Aimee Song gibi ünlü isimler davetliler arasındaydı.

Michael Kors yaptığı konuşmada Kate Hudson için, ‘Kate, söylemlerin,bulunduğun yer, ayırdığın zaman, güzel ve büyük kalbinle birçok insanın hayatını değiştirdin. Eminim ki sana verilen bu yeni görevle daha fazlasını yapma şansın olacak.” dedi.