MESH STICK ÇAY’DAN TOÇEV YARARINA DAVET  

 

Aslı Özdemir, Nilüfer Batur, Nisa Taşyar’ın, ev sahipliğinde ve Mesh Stick Çay ana sponsorluğunda önceki gün ‘alışveriş ve çay keyfi’ konseptli davet gerçekleştirildi. TOÇEV yararına gerçekleşen Four Seasons Hotel’deki davette seçkin markalar stant açarak yeni koleksiyonunu sergiledi.

Elçin Dağlaroğlu, Narin Akçelik, Rabia Kurşun, Ayşe Burcu Kaya, Melike Hacıahmetoğlu, Gizem Avcıer, Melisa Eraydın ve Zeynep Çuhacı gibi markaların stantlarının olduğu davette ziyaretçiler bol bol alışveriş yaparak TOÇEV’e destek oldular. Piyano dinletisi eşliğinde alışveriş yapan hanımlar kendileri için hazırlanan çay keyfi konseptli masalarda dinlenerek keyifli anlar geçirdiler. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Operatör Doktor Kerem Bıkmaz misafirleri bel, boyun ağrıları ve duruş bozukluklarını hakkında bilgilendirirken, Kardiyoloji Uzmanı Profesör Doktor Hüseyin Oflaz da kalp krizi ve sebepleri ile ilgili bilgilendirdi. Davetteki alışverişten elde edilen gelirin tamamı 25. yılına giren TOÇEV’e bağışlandı.

Davete katılan isimler arasında; Azade Balkaner Özsoy, Ayfer Toprak Karavan, Arzu Kunt, Ayşe Slevogt, Ayşegül Kayabay, Begüm Kaçanoğlu, Begüm Özer, Zülal Tatlıcı, Fatma Aydoğdu, Betül Mermertaş, Ebru Uygun, Eda Albayrak, Hakan Makbuloğlu, Hande Sezer Pekcan, İlke Germirligil, İpek Köse, Ferda Genç,  Şule Alaybeyoğlu, İsmet Alpagut, Meziyet Uygun, Türkan Gürsel, Nihal Bayramoğlu, Osman Yılmazer, Özge Peker, Özge Çelikbilek, Özlem Eraslan, Perihan Akı, Serap Sarı, Serap Tibuk, Yıldız Batur, Canan İmer ve Zeynep Toker gibi isimler vardı.