MERYEM UZERLİ LOS ANGELES’TAKi BÜYÜLEYİCİ ERDEM X H&M GALASINDA

Ünlü yıldız Meryem Uzerli, H&M’in özel davetlisi olarak dünyaca ünlü tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile H&M’in ortak koleksiyonu ERDEM x H&M’in Los Angeles lansmanına katıldı.  Uzerli, Los Angeles’taki tarihi Ebell kulüpteKirstenDunst, Kate Bosworth, Selma Blair, Kate Mara ve AlexaChunggibi yıldızlarla bir araya geldi. Davette,H&M elbisesi ile göz kamaştıran Meryem Uzerli dünya basınından büyük ilgi gördü.

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 18: Meryem Uzerli at H&M x ERDEM Runway Show & Party at The Ebell Club of Los Angeles on October 18, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

H&M her yıl yaptığı tasarımcı işbirliklerinin 13.’sünü Türk asıllı tasarımcı Erdem Moralıoğlu ile gerçekleştirdi. Hollywood’dan İngiliz Kraliyet ailesine pek çok ünlü ismi giydiren tasarımcı H&M için ERDEM x H&M koleksiyonunu yarattı. Koleksiyon dünya yıldızlarına ve moda dünyasına Los Angeles’ta gerçekleşen özel bir defile ve davet ile tanıtıldı. Meryem Uzerli’nin özel konuklar arasında yer aldığı defilede Malgosia Bela, AlekWek ve Guinevere Van Seenusgibi modeller podyumda yürüdü.

ERDEM X H&M’indünya basınına tanıtıldığı davette, Ebell kulübü Erdem’in Londra köklerine atıfta bulunularak, İngiliz bahçelerine dönüştürüldü. H&M Beauty ürünlerinin kullanıldığı defilede güzellik tasarımını üstlenen isim güzellik editörü IsamayaFfrench oldu.  Meryem Uzerli,AlexaChung, Selma Blair, Kate Bosworth, KirstenDunst ve daha pek çok ünlü davetli, defileden sonra Grimestarafından gerçekleştirilen bir özel performansı izlediler. Galası yıldızlar gecesine dönüşen koleksiyonun kampanya filmi de yine Hollywood’un en ünlü yönetmenlerinden biri olan Baz Luhrmann tarafından çekilmişti.

Not : ERDEM x H&M 2 Kasım’dan itibaren dünya çapında seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da sunuluyor olacak.

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 18: Meryem Uzerli at H&M x ERDEM Runway Show & Party at The Ebell Club of Los Angeles on October 18, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for H&M x ERDEM)