Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Resmi Cilt Bakım Sponsoru Bioderma,

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Resmi Cilt Bakım Sponsoru Bioderma,

DB Berdan’ın İlkbahar-Yaz 2019 defilesinin sponsorları arasında yer aldı!

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da moda dünyasının ve tasarımcıların yanında olmaya devam eden Bioderma, dünyaca ünlü Sensibio H2O misel su ile MBFWI’un İlkbahar/Yaz 2019 sezonunda yeniden moda etkinliklerinin ana sponsorları arasında yer aldı.
Bioderma, etkinliğin ana sponsoru olmasının yanı sıra, DB Berdan moda markasının yeni sezon koleksiyonunda da co-sponsor olarak markaya destek verdi.

Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dahil, favori cilt temizleyicisi olan dünyanın ilk misel suyuBioderma Sensibio H2O, moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin heyecanla beklediği MBWFI’un bu sezon da resmi cilt bakım sponsorluğunu üstlendi.

Bioderma, geçtiğimiz yıllarda da sponsoru olduğu DB Berdan’ın bu sezon da defile sponsorları arasında yerini aldı. DB Berdan 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 11 Eylül Salı günü saat 15.00’da izleyicileriyle buluştu.

Bioderma Sensibio H2O iş birliğiyle, DB Berdan defilesinde bu sezon modellerde, “no make-up realness” konsepti sahiplenildi. ‘Makyajsız makyaj’a tepki göstererek ‘Gerçekten makyajsız!’ mottosu ile ilerleyen modellerin makyajları, Sensibio H2O ile temizlendi. Modeller, makyajsız ciltleriyle podyumda boy gösterdi.4

Pembe kapağı ve ikonik şişesi ile kült bir ürün olan Sensibio H2O, “Göründüğünden Çok Daha Fazlası” mottosuyla hem cilde hem de hayatın her anına eşsiz dokunuşlarda bulunmaya devam ediyor. Günlerce süren moda haftalarında, defileler arası mekik dokuyan modellerin bedenleri kadar ciltleri de stres ve yorgunluk yüzünden olumsuz etkileniyor. Defileler öncesi yoğun makyaj yapılan modeller için cilt temizliği büyük önem kazanıyor. Modellerin, ciltlerini yoğun makyajdan arındırarak bir sonraki makyaj için hazırlayan Sensibio H2O, içeriğindeki cildin doğal yapısına uygun misel tanecikler ile suya dayanıklı makyaj dahil, kiri ve yağı cilde zarar vermeden tek bir hamle ile nazikçe temizliyor.

Sensibio H2O ile bir defileden bir diğerine koşan modeller, hızlı makyaj çıkarma gücü ve cilt ile mükemmel uyumu ile Bioderma ürünlerine güveniyor. Ciltlerindeki ışıltıyla podyumda adımlarını güvenle atıyor ve make -up artistlerinin de hayatı kolaylaşıyor.

Su kadar saf Bioderma Sensibio H2O…
Paraben, alkol, sabun, parfüm ve alerjen içermeyen Sensibio H2O, içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, ciltteki şişkinliğini gideriyor ve ciltte anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz misel teknoloji ile geliştirilen dünyanın ilk misel suyu Sensibio H2O, cilt ile aynı pH seviyesine sahip olup aynı zamanda mükemmel tolerans sağlıyor. En hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygun.