MAYBELLINE NEW YORK’UN YENİ YÜZÜ JOSEPHINE SKRIVER

Göz alıcı güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Josephine Skriver, Maybelline New York’un global marka yüzleri arasına katıldı.Skriver; Adriana Lima, GigiHadid, Herieth Paul, Jourdan Dunn, CrisUrena, I-HuaWu, EmilyDiDonato ve ChristyTurlingtongibi Maybelline New York’un diğer etkileyici marka yüzleriyle birlikte makyaj trendlerini podyumlardan sokaklara taşıyacak.Sadık bir hayran kitlesine sahip, tanınmış bir uluslararası model olan Skriver, modellik kariyerinin yanı sıra hayırseverlik çalışmalarıyla da beğeni topluyor.

Josephine Skriver yaptığı açıklamada, “Maybelline New York ailesinin bir parçası olmak hayallerimin gerçekleşmesi anlamına geliyor. Küçüklüğümden bu yanaMaybelline New Yorkürünleri kullanıyorum. Sadece MaybellineNew York’u değil, MaybellineNew York kullanan tüm genç kızları temsil etmekten onur duyuyorum, çünkü bu genç kızlar aynı zamanda ‘gelecek’ demek. Onlar son derece güçlü ve güzeller ve bana göre Maybelline New York markası da tam olarak bunu vurguluyor. Onları temsil etmekten ve bunu gerçekleştirmekten gurur duyuyorum” dedi.

Maybelline New York Küresel Marka Başkanı Leonardo Chavez,yeni işbirliğine ilişkin olarak, “Josephine, Maybelline New York’un kararlılığını, enerjisini ve hayalini somutlaştırıyor” dedi.

Şubat 2011’de, New York Moda Haftası’nda ilk çıkışını yapan Josephine Skriver, CalvinKlein ve Rag& Bone gibi tasarımcılara çalıştı. Aynı yıl Milano ve Paris’te, Balenciaga, Chanel, Dolce&Gabbana, Valentino, Yves Saint Laurent ve Prada’nındefilelerinde podyuma çıkan Josephine, başarılı kariyerinin başlangıcından bu yana, Bulgari, Gucci, Max Mara, Michael Kors ve Tom Ford’un kampanyalarında sahne aldı. Steven Meisel ve MikaelJansson’un da aralarında bulunduğu en iyi fotoğrafçılarla işbirliği yaptı. American Vogue, Vogue Italia, Vogue Germany, V, Dazed, W ve Interview’den pek çok övgü alan model, ilk kez 2013 yılında Victoria’sSecret defilesinde podyuma çıktı.