Maurice Lacroix ile Annenize  Unutulmaz Bir Armağan Verin

Maurice Lacroix ile Annenize
Unutulmaz Bir Armağan Verin

İsviçre saatçiliğinin kusursuzluğunu yansıtan Maurice Lacroix’nın Eliros koleksiyonu benzersiz modelleriyle zarafetin yeni adı oluyor. Anneler Günü için eşsiz bir hediye seçeneği olan Eliros, annesine muhteşem bir sürpriz yapmak isteyenleri tüm Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bekliyor.

İsviçre saatçiliğinin yenilikçi ruhu ve mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın bir süredir kusursuz tasarımlara imza atan Maurice Lacroix’nın Eliros koleksiyonu Anneler Günü’nü yıllarca hatırlanacak bir armağanla taçlandırmak isteyenleri bekliyor.

Adeta bir miras gibi anneden çocuğuna aktarılacak kadar değerli bir tasarıma sahip Maurice Lacroix Eliros, zarif stiliyle fark yaratıyor. Sofistike duruşunu zamansız bir tasarımla tamamlayan Maurice Lacroix Eliros, kadınların en değerli anlarına eşlik ediyor. Maurice Lacroix’nın ikonik M logolu siyah deri kayışı, pembe altın kaplama kasası ve pırlantalı siyah kadranıyla kamaştıran Eliros, kusursuz görüntüsünü safir kristal cam, 50m su basıncına dayanıklılık, takvim gibi özellikleriyle tamamlıyor.

Maurice Lacroix’nın en yeni saat modellerini Saat&Saat mağazalarında vewww.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.