MAC Alluring Aquatıc

Mac Alluring Aquatic Serisi tüm M•A•C Mağazalarında ve maccosmetics.com.tr’de Mayıs 2014 itibarı ile satışa girecek.
Gözler zeytin, deniz köpüğü ve mürdüm renklerinde Extra Dimension Eye Shadow ile renk değiştirirken, kurşuni siyah Pearlglide Instense Eye Liner ile çiziliyor.
Tanrılardan gelen bir parlaklıkla Luminous Extra Dimension Blush yanakları canlandırırken tırnaklar kromla parlıyor. Lipstick, Lipglass and Lip Pencil koyu mistik morlar ve parlak nude tonlarla derinlik kazanıyor. Sınırlı sayıda özel üretim su damlacıklı ambalajları sizi denizden gelen bir etkiyle kendine bağlıyor.
Bronzlaştırıcı primer ve pudralar size taze bir yaz görüntüsü verirken Extra Dimension Bronzer yüzünüzü parıltı ile sade bir canlılığa kavuşturuyor. Sedefli tonlar aradığınız yaz dokunuşunu sağlıyor. Sınırlı sayıda özel üretim su damlacıklı ambalajları ile yaz etkisi devam ediyor.
The M∙A∙C Alluring Aquatic Makeup Bag, şık ama klasik clutch ile su damlacıklı özel ambalaj etkisini makyaj çantasına taşıyor. Çantanızda ihtiyacınız olabilecek makyaj malzemelerine yetecek büyüklükte olan deniz mavisi fermuarlı çanta sadece M.A.C mağazalarında.