LOUBI-ATHLETESNEAKER

ChristianLouboutin modaevinin atmosferinde hissedilen ilginçliği yansıtan Sonbahar Kış 2017 koleksiyonundaki sportif stiller, güne hızlı başlamaya değecek ayakkabılardan oluşuyor.

Yeni sezona kendi tipik yaklaşımıyla renk katan tasarımcının olağanüstü yaratıcılığı ve yaşam coşkusu, çağdaş athleisure trendlerinin yorumlarında hayat bulurken , kışlık kramponlardan ilham alan stiller bu sezonun beklenmedik ama etkileyici kahramanı oluyor.

Louboutin’ın kreasyonlarında her zaman ön planda yer alan inovasyon, kapsül koleksiyondaki her stilin tabanında kendini gösteriyor. Marka için tamamıyla yeni bir şekil olan mimari siluet, çarpıcı yapısını su bentlerinin dramatik etkili kemerlerinden alırken, şehir yollarında eğlenceli bir tutuş sağlıyor. Kavisli profil, Atletika sandalet, Mariecramponmaryjane ayakkabıveLolacramponbot modellerini süslüyor. Mulacrampterlikte ise tabanın abartılı oyuk detayı burundan topuğa kadar uzanıyor. Gelişmiş bir teknikle zeki bir yaratıcılığın ürünü olan yeni çift konstrüksiyonlu topuk, Athletika, LolacramponveCrampetta modellerinde rakibe karşı avantaj kazandırıyor. Topuk kavisinin altından parlayan ince kırmızı stiletto görünümü, arkasındaki daha kalın blok topuğun önünde bir illüzyon etkisi yaratırken T-şekilli taban ilave konfor ve takviye sağlıyor.

JPG-CL_17_FW_Crampons_Ren+®-Habermacher_crops 1-2

Bu sezon şehrin yollarında özgürce yürümeye uygun tümLoubi-Athlete stillerinde kullanılan kauçuk tabanlarda yine ChristianLouboutin’ın kırmızı imzası yer alıyor. Pek çok modelde taban, kontrast beyaz katmanla tamamlanarak sportif görünümler yaratılıyor. Koleksiyonda yoğun Magma turuncu, Jungle yeşil ve Atlantic mavi gibi canlı ve eğlenceli renk kombinasyonları sunuluyor.

Son derece cesur renklerden oluşan palet, Louboutin kadınının enerjik temposunu yansıtıyor. Gündüzden geceye taşınabilen renkli stiller arasında metalik altın rengi blok topuklu Crampetta, disko parıltılarıyla tamamlanan topuğu ve zarif çok renkli finişi ile terlik-bot karışımı AtlanticForgeron dikkat çekiyor.

Sınırları zorlayan bir tasarımla tanımlanan, yönünü inovasyon ve yaratıcılıkla belirleyen Loubi-Athletekoleksiyonu, her zeminde atılan her adımda coşkulu ruhuyla beklenmedik maceralar vadediyor.

Loubi-Athlete koleksiyonu, 2017 Haziranından itibaren dünya çapındaki ChristianLouboutin butiklerinde ve ChristianLouboutin.com’da satışta bulunuyor.