L’Oréal Paris’ten moda ve kozmetik dünyasına çok özel bir işbirliği!

L’Oréal Paris’ten moda ve kozmetik dünyasına çok özel bir işbirliği!

KARL LAGERFELDX L’Oréal Paris Özel Koleksiyonu

Paris’in iki ikonik markası L’Oréal Paris ve KARL LAGERFELD, Eylül 2019’da ortak bir makyaj koleksiyonu lanse edeceğini duyurdu. Lansmanı Eylül ayındaki Paris FashionWeek sırasında olacak olan özel koleksiyon, tüm KARL’ınikonik anısına hayran tüm moda dünyasında heyecan uyandırdı.

KARL LAGERFELD’in vefatından önce bizzat başladığı son projelerden biri olan makyaj koleksiyonu onun anısına tamamlandı. Koleksiyon, KARL’ınrock esintileri taşıyan şık stilini,Paris’ten ilham alan klasik ve çabasız zerafet ile harmanlıyor.

Makyaj trendlerinin öncü markası L’Oréal Paris, 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri olan Karl Lagerfeld ile özel bir koleksiyona imza attı. Efsane tasarımcının güzellik vizyonunuve yaratıcı mirasını onurlandıracak KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Koleksiyonu, Eylül ayında tüm dünyada lanse edilecek.

KARL LAGERFELD Marka ve İletişim Müdürü Caroline Lebar, yeni makyaj koleksiyon ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu makyaj koleksiyon, KARL LAGERFELD marka genetiğini ve KARL’ın makyaj hakkında sevdiği her şeyi gerçek anlamda yansıtıyor. L’Oréal Paris’in tüm dünyaya ilham verenherkes için güzellik mesajı ile birlikte, KARL, L’Oréal Paris markasıyla kendi markasının birlikteliğinin çok sayıda insanın hayatına dokunabilecek güçte olacağına inanıyordu” dedi.

L’Oréal Paris ve KARL LAGERFELD, Parizyen köklerine sadık kalarak, kadın gücü kavramının altına çizmek adına öncü bir ruh gösteren ve her zaman beklenmeyeni yaratmak için çalışan iki marka. KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris koleksiyonu L’Oréal’in bilimden gelen gücünü ve renk uzmanlığını kullanarak oluşturulmuş. Koleksiyon KARL’ınikonik değerleri ve marka kodlarını baz alarak oluşturulan güçlü bir kampanya ile lanse edilecek.

L’Oréal Paris Global Marka Başkanı DelphineViguier, “Moda tasarımcıları ile yapılan tüm işbirlikleri bizim için büyük bir onur fakat bu işbirliği L’Oréal Paris markası için farklı bir anlam ifade ediyor. Karl, modayı herkes tarafından ulaşılabilir hale getirirken, L’Oréal Paris ise güzellik kavramının kadınların kendi kurallarına ve arzularına göre şekillendirilmesini kendine bir amaç edinmiştir. Bu iki yaratıcı vizyonun birlikteliğinden doğan koleksiyonu tüm dünya ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz şubat ayında sonsuzluğa uğurlanan KARL LAGERFELD son yarım yüzyıldır moda kavramını en derinde ilham veren ikonlardan biri. Kimsenin kurallarını takip etmemesi, daha önce hiçbir tasarımcının dokunmadığı yerlere dokunması, onun kendi stil imajını oluşturmasını sağladı. KARL LAGERFELD Marka CEO’su PierPaoloRighi, “ Bu iki Paris moda ikonu markanın beraber ortaya çıkardığı saygı uyandırıcı koleksiyonu hayata geçirmek çok heyecan verici.” sözleriyle koleksiyonun gücü ve heyacınının altını çizdi.

“ Şimdiki zamanı kucakla, geleceği dizayn et.” KARL LAGERFELD