L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti!

Hande Erçel: ’Saçımı da hayallerimi de kestirip atmam’

L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti!

 

 Saç Bakım ve güzellik trendlerinin öncüsü L’Oréal Paris Elseve, güzellik elçisi Hande Erçel ile birlikte, magazin ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini özel bir etkinlikle bir araya getirdi. Partide Hande Erçel’in yanı sıra Burcu Özberk, Şirin Ediger, Deniz Marşan, Hande Can,  Aleyna Solaker ve Gamze Erçel gibi isimler yer aldı.

L’Oréal Paris Elseve’nin hem saçında hem de hayallerinde sınır tanımayan kızlara#gitgidebildigin kadar dediği yepyeni uzun saç bakım ailesi “DreamLong” için 9 Temmuz Salı akşamı Klein Garten’da düzenlediği özel gecede, güzellik elçisi Hande Erçel ve magazin dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

L’Oréal Paris Elseve’ninuzun saç bakım ailesi “DreamL ong” için düzenlenen etkinlikte Hande Erçel: “Hayallerinde sınır tanımayan kadınların yanında olan L’Oréal Paris Elseve ailesi ile bu akşam burada olmak benim için çok anlamlı. Ben hayallerimi hiçbir zaman kestirip atmadım, inandığım işlerin hep peşinden koştum. Buradan bütün güçlü kızlara da tavsiyem de hayallerinizin peşini bırakmayın. Dream Long gibi gidebildiğiniz kadar gidin” dedi.

Hande Erçel’in ev sahipliğinde geceye katılan davetliler, uzun saçlar için tasarlanmış L’Oréal Paris Elseve Dream Long Ailesi ile hayallerindeki gibi sınırsız ve renkli bir akşamda doyasıya eğlendi.

Şirin Ediger

Hande Can

Gamze Erçel

Burcu Özberk