Lipault Paris marka yüzü Demi-Leigh Nel-Peters 2017 Kâinat Güzeli seçildi!

Son olarak Lipault Paris SS18 koleksiyonu için kamera karşısına geçen Güney Afrikalı güzel Demi-Leigh Nel-Peters, rekor katılımın gerçekleştiği Las Vegas’taki Miss Universe yarışmasında tacın sahibi oldu.

Fransa’nın en gözde markalarından Lipault Paris’in marka elçisi, Güney Afrika Güzeli Demi-Leigh Nel-Peters, Miss Universe yarışmasında da birinci olarak Kâinat Güzeli seçildi.

 

1512136126_SS18_Lipault_Day3_02_StillLife_015_RVB

Bu yıl rekor düzeyde katılımın gerçekleştiği Miss Universe unvanı için 92 güzel yarıştı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Miss Universe 2017 yarışmasında jüriden en yüksek oyu, Lipault Paris’in marka elçisi 22 yaşındaki Demi-Leigh Nel-Peters aldı.

Demi-Leigh Nel-Peters, son olarak Lipault Paris’in SS18 koleksiyonu için kameraların karşısına geçmişti. Güzel modeli Miss Universe unvanı için ilk kutlayanlar arasında Samsonite ve Lipault Paris ekibi yer aldı.

2005 yılından itibaren özgün tasarımları ve büyüleyici renkleri ile dikkat çeken Lipault Paris, 2014 yılında Samsonite bünyesine katılmıştı. Kısa sürede Paris’in en renkli markalarından biri olmayı başaran ve dünyanın dört bir köşesine yayılan Lipault, günlük el çantaları, valizleri ve sırt çantaları ve briefcaseleri ile kendinden söz ettiriyor.

1512136197_PROD_COL_86103_6607_FRONT

Lipault Paris, çanta ve valiz tercihlerinde cesur pastel ve canlı renkleri ile kadınlar için benzersiz seçenekler sunarken hafif ve dayanıklı ürünleri ile de öne çıkıyor. Lipault Parisürünleri Türkiye’de de giderek artan bir beğeniyle tercih ediliyor.

Lipault Paris, FW 17 Özel koleksiyonunda yer alan bu sezonun özel rengi olan altın sarısı özel tasarım valizleri de Samsonite ve Lipault Paris mağazalarında sayılı lokasyonlarda yer alıyor.