LILYANDROSE X TRENDYOL “Reflectıons of Nature“

LILYANDROSE ve Trendyol işbirliğiyle gerçekleşen 2018 ilkbahar – yaz LILYANDROSE X TRENDYOL özel koleksiyonu, ilham kaynağını doğadan alıyor. LILYANDROSE’un ilk özel marka işbirliği olan  “Reflections of Nature“ koleksiyonunda markanın imzası haline gelen gold, boncuk aksesuarlar, nakışlar ve asimetrik detaylar feminenliği ön plana çıkarıyor. Midye kabuklarının aksesuar ve bikinilerdeki dokunuşları ise şehirli bohem estetiğe göz kırpıyor.
Doğanın renklerinden ilham alan marka; yeşil, kahverengi gibi toprak tonları ile mor, turuncu, saks gibi yazın ruhuna uygun renkleri de içinde barındırıyor. Ayrıca siyah ve beyazdan vazgeçemeyenler için pek çok alternatif yer alıyor. LILYANDROSE X TRENDYOL “Reflections of Nature“koleksiyonu hayatındaki şıklığı plaja yansıtmak isteyen kadınlar için şıklığı ve kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor.
 
Farklı vücut tipleri için alternatifli tasarımlar bulabileceğiniz LILYANDROSE X TRENDYOL “Reflections of Nature“koleksiyonunda akşamüstü partilerinde de göz önünde olan elbiseler, crop-top & etek takımlar, kaftanlar ve terlik, halhal ve kolye gibi tamamlayıcı aksesuarlar da yer alıyor.