Lily & Rose ve Trendyol 2019 Yaz Koleksiyonuyla Egzotik ve Çarpıcı Plaj Modasını Beğeniye Sunuyor

 Lily & Rose ve Trendyol 2019 Yaz Koleksiyonuyla Egzotik ve Çarpıcı Plaj Modasını Beğeniye Sunuyor
 
 
Türkiye’nin mobil ticaret lideri Trendyol.com plaj modasının öncüsü Lily & Rose ile iş birliğine bu sezon da devam ediyor.
 
Lily & Rose’un trendleri belirleyen benzersiz stillere sahip kadınlar için hazırladığı etnik çizgileri ve özgün kalıplarıyla öne çıkan tasarımları, Trendyol iş birliği çerçevesinde daha da renkleniyor. Özel tasarım mayo, bikini, mayokini ve plaj giyiminden oluşan koleksiyon sahillere egzotik bir esinti katmak için şimdiden sepetlerdeki yerini almaya hazır !
 
Beachwear ürünlerinde sıkça tercih edilen , hızlı kuruma özelliğine sahip özel donanıma sahip kumaşlarşa hazırlanan koleksiyonda fırıfır ve volan detayları farklı vücut tiplerini kusursuzlaştırarark muhteşem oranı yakalıyor. Tasarımlarda ortaya çıkan minimalist ve ölçülü dekoltelerse zarafetinden ödün vermeden trendleri yakalamayı hedefleyen kadınlar için tek bir kalıpta birleşiyor. Sezonu etkisi altına alan etnik detaylar deniz , kum ve güneşle buluşarak mistik havayı en etkili yakalayan trend arasında yerini alıyor. Hemen hemen her modelde önümüze çıkan desenler ve tek renk modasını yansıtan zamansız parçalar desenlerle dinamizmi yakalayana kadar bir çok seçki sunuyor. Koleksiyonda yer alan mor , pembe ve koyu kırmızılar plaj partilerinin en dikkat çeken siluetlerini yaratırken , mavi ve yeşilin tonları güneşle buluşarak doğal bir renk uyumu yaratıyor.
 
Stilinden ödün vermeyen kadınlar için şık ve zarif bir seçki sunan Lily& Rose X Trendyol özel koleksiyonunu yalnızca trendyol.com‘da satışta.