Lezzetli yemeğin iyi müzikle uyumu: Demirören İstiklal Palas

Lezzetli Yemeğin İyi Müzikle Uyumu :Demirören İstiklal Palas

Şehri, tam kalbinde; tarihle iç içe, rengarenk, hayat ve nostalji dolu bir atmosferde yaşamayı sevenler için bir önerimiz var: Demirören İstiklal Palas. Ayrıcalıklı hizmet anlayışını, eğlence ve lezzetle bir arada sunan Demirören İstiklal Palas şehir hayatından sıkılıp mola vermek isteyenleri bekliyor.

İstanbul’u keşfetmeye gelen, sanatı, eğlenmeyi, gece hayatını seven, tarihe tutkulu gezginler için tasarlanan Demirören İstiklal Palas; maksimum konfor ve olağanüstü konukseverlik anlayışıyla ağırlıyor misafirlerini. İSTİKLAL PALAS’a gelenler, kendilerini evlerinde gibi rahat ama aynı zamanda çok iyi ağırlandıkları bir yerde hissediyor. Sirk konseptiyle tasarlanan; son dokunuşunu Serdar Gülgun’un yaptığı İSTİKLAL PALAS, dekorasyonundan lezzetlerine kadar her alanında özel bir otel olduğunu gösteriyor.

Kendi içinde ayrı bir yaşayan dünya yaratan otel; konforlu odaları, Demirören İstikal Re-Pub Restoran’ı ve DJ performansları, hiçbir yerde tatmadığınız deneysel özel menüsüyle şehrin en uğrak adreslerinden biri olmaya aday. Öne çıkan lezzetler arasında ise ahtopot carpaccio, fırınlanmış tavuk but, köz patlıcanlı roka salatası yer alıyor.

Dekorasyonu, oturma düzeninde 250, ayakta 700 kişi kapasiteli restoranı ve performans sahnesiyle öne çıkan Demirören İstiklal Re-Pub, lezzetli yemeğin iyi müzikle uyumu mottosuyla hareket ediyor.

Tünel – Taksim Meydanı’nı birbirine bağlayan İstiklal Caddesi’nin merkezinde yer alan İSTİKLAL PALAS, şehir hayatına keyifli bir mola vermek isteyen herkesi bekliyor.

Dana İncik