LANCOME : LA VİE EST BELLE

Bu bir gül değil…
Bu sıra dışı, ilham veren bir mucize.
İleri görüşlü ve yaratıcıArmandPetitjean’in mucizesi. 1935 yılından bugüne, en büyük tutkusu kadınları güzelleştirmek ve onları daha mutlu etmek. Bir güzellik rüyası, dünyaya sunulan bir gülümseme. Lancômedoğdu. Ve mutluluğun ifadesi; “à la française.”

Bu bir koku değil…
“Hayat güzeldir” diyen kristal bir gülümseme. Çiçek açan bir esin kaynağı, gerçek bir duygu, masum bir tat. Doğanın en güzel çiçeklerinin ve duyulara hitap eden kokularının hayatı daha güzel yapan sihirli büyüsü.

Bu bilim değil…

Bu, mucizevibir yenilik; araştırmacıların doğanın zirvelerinden esinlenerek elde ettiği sihirli bir buluş. En son teknoloji, modern dünyanın en iyilerini büyüleyici bir gelecek için seçerek tüm kadınlar için güzelliği bir haz haline getiriyor.

Bu bir renk değil…
Bu, yüzü aydınlatan göz kamaştırıcı bir öpücük. Bilinçli bir göz kırpış, hayattan keyif alma. Kırmızı, mavi ve pembe. Lancômerenk harikası bir paletyaratarak her kadına kendi güzelliğini yaratma özgürlüğü veriyor.

Bu bir model değil…
Daha ziyade feminenliğin özü ve kendin olabilmenin eşsizliği. Hem güzelliği hem de mutluluğu seçebilmek. Bu sağlıklı ışıldayan bir güzelliğin “Fransız zarafeti.” Dünyaya; “Hayat güzeldir” çağrısı yapan bir güzelliğin aura’sı.

Şimdi, bugün, geçtiğimiz 80 yıl ve gelecek yıllar için.

Hayat Lancôme ile güzel…