LA PRAIRIE ile guzellik yolculuğu

 

Odak noktasını yüz bölgesinden genişleterek, genellikle ihmal edilen ve yaşlanma sürecinin sessiz kurbanı olan boyun bölgesine taşıyan La Prairie, Anti-Aging Neck Cream a cellular firming complex’i yarattı. Bu lüks krem, nemsiz kalmış ve yaşla sarkan cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve yeniden şekillendirmeye yardımcı olarak daha sıkı, pürüzsüz bir cilt yaratırken yaşın neden olduğu belirtilerin görünümlerini en aza indirir: bozulmuş doku, yaş lekeleri ve çift gerdan görünümü.

 

AntiAging_NeckCream

UVB ışınlar ıanında cilt hasarlarına sebep olurken UVA ışınları cildin yaşlanmasına sebep olmaktadırlar. Aynı zamanda bu zararlı ışınlar hücre zarına ve cildin lipid bariyerine etki ederek yaşlanma izlerinin görünür hale gelmesine sebep olmaktadırlar. Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50 hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

UV VEIL_CA_4c_ISO_flatÇevresel etkiler, hava koşulları, uyku düzensizlikleri ve stress, cilt tüm bu olumsuz koşullar altında canlılığını ve nemini kaybeder. Serumlar cilt bakım ritüeli içerisinde en önemli adımı oluşturmaktadırlar.

İpeksi yapıda ve kolay emilen yapısı ile Swiss Ice Crystal Serum, İsviçre bilimi ve içeriğinde bulunan Kış Defnesi bitkisi ile cilde yoğun nem depolaması sağlamaya ve cildin canlılığını desteklemeye yardım eder. Swiss Ice Crystal Serum cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya, çizgilerin ve kırışıkların görünümlerinin azalmasına yardımcı olur.

Swiss Ice Crystal Serum 1

 

Swiss Ice Crystal Serum 1