JOLLY TÜRKİYE’ NİN EN İYİ YÖNETİLEN İÇ PAZAR TUR OPERATÖRÜ SEÇİLDİ

TÜRK TURİZMİNİN ENLERİ QM AWARDS’DA  ÖDÜLLENDİRİLDİ!

Bu yıl 10. yılını kutlayan ve turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen QM Awards (Quality Management Awards) 2019 sahiplerini buldu. Muhteşem bir tören ile 19 Aralık 2019 tarihinde HotelSU’da gerçekleşen gecede “Türk Turizminin Enleri” seçildi.

Jolly  ise Türkiye’nin en iyi yönetilen İç Pazar Tur Operatörü ödülüne layık görüldü. 2010 yılında başlatılan Quality Management Awards, Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek 10.yılında da kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamaya devam etti. Türkiye’nin dört bir yanından büyük bir coşkuyla gelen turizm endüstrisi törene yoğun bir katılım gösterdi.

Etkinlikte Jolly adına ödülü alan Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, “Turizm oscarları olan QM Awards 2019 ödüllerinde yeniden Türkiye’nin en iyi İç Pazar Tur Operatörü seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere bu ödülü layık gören turizm profesyonellerine teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışma arkadaşlarımla beraber aynı heyecan ve aynı coşku ile daha büyük başarılara koşmaya devam edeceğiz” dedi.