İZMİRLİ ÇOCUKLAR ‘GAMONYA: HAYALLER ÜLKESİ’YLE TANIŞTI

BKM imzalı sezonun en iddialı çocuk filmi ‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’nin vizyon öncesi İzmir özel gösterimi, oyuncular, senaryo ekibi ve yönetmen Tuğçe Soysop’un katılımıyla dün Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi.

GAMONYA HAYALLER ÜLKESİ’NE ÇOCUKLARDAN YOĞUN İLGİ

10 Ocak Cuma tarihinde gösterime girecek ‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’ filminin özel gösterim organizasyonu, İzmirli çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. ‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ hayranları, Aydın, Manisa gibi çevre il ve ilçelerden bu özel gösterim için bir araya gelerek film ekibiyle fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Yoğun ilgiden dolayı bilet bulamayan seyirciler için ek salon açılırken, film ekibi tüm salonları gezerek hayranlarına bir kez daha mutlu etti.

Özel gösterim öncesinde sahneye çıkan oyuncular Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Alperen Esmer, Zeynep Ilgın Çelik, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık ve yönetmen Tuğçe Soysop’un  filmin müzikleri eşliğinde yaptığı ‘uyku dansı’ seyirciden büyük alkış alırken, tüm salonun ekiple birlikte dans etmesi renkli anlara vesile oldu.

‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’ turne programı

10 Ocak Cuma 18:30 – Kocaeli Symbol AVM Cinemarine

11 Ocak Cumartesi 15:30 – Bursa Özdilek Cinetime

12 Ocak Pazar 15:30 – Antalya Özdilek Park Cinetime

 

Filmin fragmanlarını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz;

https://youtu.be/PU58_DMNDbE

https://youtu.be/gxDgMExU5zw

 

GAMONYA: HAYALLER ÜLKESİ

Yapımcı: Necati Akpınar

Yönetmen: Tuğçe Soysop

Senaryo: Murat Kepez, Uğur Güvercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit, Pelin Serin