İNCE Bİ ÇİZGİ; SEKSİ Mİ? RÜKÜŞ MÜ?

Konumuz; dozunda seksilik. Hangi kadın sevmez ki şık bir dekolte ile seksi olmayı? Ama dozu ayarlanmadığı anlarda seksilikten rüküşlüğe geçebilirsiniz dikkatli olun! Seksilik anlayışı kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir tabii ki. Söz konusu göğüs dekoltesi olunca biraz özenli davranıp göğüslerinizi fışkırtmadan, sofistike bir dekolte vermenizi tavsiye ederim.

Gelelim halter elbiseye hem spor hem seksi ve benim de çok beğendiğim bir tarz olmakla beraber arkadan sütyen bantı görününce bir o kadar rüküş ve itici olabiliyor. Sütyen giyinmeyin bu tarz bir elbisede!

Sıra bu senenin de yine trendi;  komple vücudu saran basic ama rahatça farklı farklı kombinlenebilen bir parça olan bandaj elbiseye. Böylesine çabasız ve zarif bir görüntü yakalamanızı sağlayan bu güzel elbisenin altından hiçbir şekilde ne g-string ne brezilya ne de başka bir külot görünmesini istemiyoruz. Aksi takdirde tüm havanız, zarafetiniz bir külot izi yüzünden puf diye kayboluverir!

Ayakkabılardan bahsetmezsem olmaz tabii ki. Hani topuklu ayakkabı bir kadını seksi yapabilir ya öte yandan o kadın o ayakkabılarla yürüme sıkıntısı yaşayıp pengueni andıran bir yürüyüş sergilerse maalesef en seksi ayakkabı bile bu komik görüntüyü kurtaramaz. O zaman ne yapmıyorsunuz yürüyemeyeceğiniz kadar topuklu ayakkabıları tercih etmiyorsunuz!

Son olarak aşırı aksesuar yüklemesinden bahsetmek istiyorum. Şimdi bazı aksesuarlar kendi başına anahtar parça olup gerçekten bir hava, bir çekicilik katıyor size. Ama sırf bunun arkasına sığınıp ne bulursanız takıp takıştırıp yılbaşı ağacı gibi sokaklarda gezinmeyiniz lütfen!

Bu yazımda bahsettiğim durumların hepsinin altında aslında tek bir ipucu yatıyor; tek güzel ve özel olan sizsiniz bu değeri gereksiz süslemelerle ya da fazla dekolte ile hedef saptırarak gölgelemeyin. Sadece siz olun, derin bir nefes alın ve anın tadını çıkarın!