İLKBAHAR/YAZ 2015 TRENDLERİ

Bu bahar oldukça eğlenceli geçeceğe benziyor! 90’lar tadında denimler, 70’lere gönderme yapan detaylar, sofistike çiçek desenleri ve çizgililer… Gelin hep beraber sezon trendlerini mercek altına alalım.

Melis Kayahan

Süet
Yeni sezonda süetler renkleniyor. Mor ve tonları defilelerde sıkça karşımıza çıksada süetin klasik yorumu kahvelerde hala oldukça revaçta.

derek lam
Derek Lam

LAM_0249
Derek Lam

Çizgililer
Çizgilileri sevmeyen var mı? Basic parçalarda oldukça cool duran ve bizi olduğumuzdan daha ince gösterdiği için bayıldığımız çizgililer bu sezon her yerde. Kalın ince hiç önemi yok. Biz çizgililere en çok siyah-beyaz uyumunu yakıştırsak da biraz renkten zarar gelmez!

altuzarra
Altuzarra

michael kors 2
Michael Kors

Denim
Dolaplarımızın kurtarıcı parçası denimler bu sezon baş tacı oluyor. İster etek ister gömlek her defilede karşımıza çıkan denimler, süet parçalara ya da ekose detaylara çok yakışıyor. Ne giysem diye kara kara düşündüğünüz günlerde denim on denim trendine bir şans vermeyi unutmayın!

stella mccartney
Stella McCartney

sella mccartney
Stella McCartney

Gladyatör
Evet gladyatör benzeri sandaletler geri döndü! Bir dönem oldukça popüler olan gladyatörler kalın tabanlı sandaletlerle birleşerek bahar sezonunda karşımıza çıkıyor.

chloe
Chloe

michael kors
Michael Kors

Desen
Baharı getirmek için çiçek desenlerinden uygun ne olabilir? Çiçek deseni dışında birçok desenin de yoğun olduğu bu sezonda, özellikle tek parça elbiseler sezonun anahtar parçalarının başında geliyor.

Spring 2015 Ready-to-Wear VALENTINO
Valentino

emilio pucci 2
Emilio Pucci