H&M, YENİ YIL ERKEK FESTİVAL KLASİKLERİ KOLEKSİYONUNU SUNAR

Parti kıyafetinin kodunu kırmak mı istiyorsun? H&M Men’de yeni yıl görünümünün kilidini çözmek tamamen seçeneklerle ilgili. Lüks örgülerin sıcaklığında, rahat parkalarla ve geleneksel ekose desenli pijamalarla rahatlayın. Ardından, yeni yılı kutlama zamanı başlayınca, hayvan ve şal desenleriyle süslenen pürüzsüz takımlarınızı giyerek nezaketinizi göstermeye başlayın. H&M Yeni Yıl Erkek koleksiyonu kasım ayından itibaren tüm mağazalar ve hm.com’da satışa sunuluyor.

“H&M yeni yıl erkek koleksiyonundaki her parça, kişisel tarzı güçlendirmek için tasarlandı. Bu yüzden, ister soğuk havada maceralara atılın ister partiye katılmak için sabırsızlanın, ren geyiği baskılı kazak ya da güzel dikimli siyah smokin ceket gibi her ortama uygun ürün var.” diyor Ross Lydon, H&M Erkek Giyim Tasarım Direktörü.

Koleksiyonun önemli parçalarıyla kış mevsiminin ürperten soğuğunu uzaklaştırın: dışarda olacağınız günler için, eskitilmiş tonlarda rahat yakalı denim ceketle kareli gömlek mükemmel uyum sağlıyor. Hava karardığında siyah smokin içine şal desenli gömlek çarpıcı bir görsellik yaratırken, desenli makosen ayakkabı karanlık bir cazibe yaratıyor – onları deri bisikletçi ceketi veya kömür siyah takımı canlandıracak bir parça olarak düşünün.