Her Devrin Rengi “Kırmızı Tavır”

Tutku, enerji, sıcaklık, şevk, romantizm, tahrik, güç, cesaret, aşk… Hepsi birbirinden farklı olan bambaşka kavramlar fakat her biri hayatta en çok ihtiyaç duyduğumuz; yokluğunda en çok peşinden koştuğumuz hisler ve onlar kırmızıya en çok bulanmış olanlar… Onlar, baştan aşağı kırmızıya batmış ihtiraslar!

Şubatın suçu yok, o geldiği zaman biz etrafımızda kırmızıyı görmekten fazlasıyla hoşlanıyoruz! Belki bir nebze kışın son ayını renklendirerek bitirmek istiyoruz.  Yaklaşan Sevgililer Günü de ayrı bir heyecan oluyor elbette. Bu özel günü unutulmaz kılmak için uslanmaz romantikler eminiz ki şimdiden planlarını yaptı bile! Durum böyle olunca aşkın rengi kırmızıdan yaşam alanlarımızda da romantizmi yakalamak için rol çalmak kaçınılmaz oluyor elbette… Yüksek enerjisi yadsınamaz olan bu özel rengin; kullanıldığı ortamın atmosferini anında değiştirmesi tam da evinde cesur hamleler yapmak isteyenlere cevap veriyor.

Kırmızı rengin gücünden yararlanarak sadece ufak ayrıntılarla bile mevcut enerji akışını yönlendirebilirsiniz. Rengi öne çıkartmak için siyah zeminler kullanabilir, gold renkle güçlü vurgular yapabilirsiniz. Özellikle küçük yaşam alanları için kırmızı ile birlikte gri ve beyazı kullanmak doğru bir seçim olacaktır. Parlak kırmızı tonlarını ise klasik tarzdaki mobilyalarınız ile kullanmaktan asla korkmayın, dengeli şekilde harmanlanmış klasik mobilyalar ve kırmızının çekici tavrı modern ve çarpıcı bir hava katacaktır. Küçük veya büyük kullanıldığı her alanda kendini gösteren ve çarpıcı bir etki yaratan her devrin rengi kırmızının iddiası; ihtişam sevenleri kendi gizemli dünyasına davet ediyor. Puslu kış günlerini içinizdeki yaşam enerjiniz ile aydınlattığınız ve bir parça kırmızı ile canlandırdığınız; aşk dolu bir şubat ayı geçirmeniz dileğiyle…