HER ANINDA SİZİ HATIRLASIN

Sevgilinize zamanı hediye edemezsiniz, ama zamanı doğru kullanmasını sağlamak elinizde! Spor, klasik, maskülen… Birbirinden farklı markaların, birbirinden farklı koleksiyonlarından aşkınıza hitap edecek bir saat bulmak mümkün… Sevgililer Günü hediyenizi almadan önce, otuz yıllık deneyimi ve güvenilirliği ile birbirinden farklı on dört markanın bini aşkın modelini beğeninize sunan Ersa Saat’e göz atmayı unutmayın.

Spor Düşkünlerine

Spor meraklıları için üstün özellikleriyle bir Suunto; doğa yürüyüşlerinin vazgeçilmez aksesuarı Timberland ya da seyahat tutkunlarına iki şehrin saatini aynı ekranda gösteren bir Casio Edifice sevgilinizin yaşam tarzıyla birebir örtüşecek hediyeyi sunmanızı sağlayacak.

SUUNTO ESSENTIAL__1.969 TL

Suunto

TIMBERLAND__569 TL

Timberland

CASIO EDIFICE__910 TL

Casio

Klasik Sevenlere

İtalya’nın moda rüzgarını İsviçre kalitesiyle buluşturan Ferre Milano, iddialı tarzınızı tamamlarken;  altın rengi kadranın çevresine işlenmiş taşlarıyla Bulova ise bulunduğunuz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak. Toz pembe çift dolama kordonuyla Escape, günlük hayatınızda spor şık tüm kombinlerinizde değişmeyen aksesuarınız olacak.

BULOVA__2.149 TL

Bulova

FERRE MILANO__1.009 TL

Ferre Milano

ESCAPE__449 TL

Escape