Hepimizin kahramanı babalarımızı şımartmanın yolu bu yıl da L’Occitane’dan geçiyor…

Hepimizin kahramanı babalarımızı şımartmanın yolu bu yıl da L’Occitane’dan geçiyor…

 Gerektiğinde hayat koçluğu yapan, neşelendiren, kimsenin güldürmediği gibi güldüren, balık tutmayı öğreten babanızı coşkulu bir şekilde sevmek kolay, hediye almak çok zor olabilir. Babaları şımartmak, gençlik enerjisi vermek ve bakım katmak için en doğru hediye L’Occitane Cedrat serisinde saklı.

Şimdi bir ebeveynseniz, babanızın yıllar boyunca nelere, nasıl dayandığını daha iyi biliyorsunuz demektir ve teşekkür etme sırası sizde.

Doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştüren L’Occitane’ın Babalar Günü için hazırladığı CEDRAT serisinden hediyeler ile babalar, en bakımlı günlerini yaşayacak.

 

Cedrat’ın baştan çıkarıcılığı
CEDRAT erkekleri, meyvenin engebeli kabuğunun altında saklanan doğal içeriklerin zenginliği sonucu sonsuz canlılık elde ediyor.

Cedrat Eau de Toilette

Ağaçkavununun karşı konulmaz ferahlığıyla sedir ağacının keskin canlılığı bir araya geliyor. Turunçgilin sert pürüzlü yüzeyi, vitaminlerle dolu içeriği ve canlandırıcı limon özü ile ormanların fısıltısı karışıyor.
Cedrat EDT 100 ml  387 TL

Cedrat Shower Gel


Enerji veren parfümü ile CEDRAT Shower Gel, sabah kendine gelmek isteyenler ve uzun bir günün yorgunluğunu atmak isteyenler için mükemmel bir alternatif. Korsikalı organik ağaçkavunu özü ile zenginleştirilen ve enerji verici özelliğiyle bilinen bu “ikisi bir arada” formülü; baştan ayağa vücudu arındırarak saçları yumuşatıyor ve parlatıyor. Aynı zamanda cildi canlandırıyor.
Cedrat Shower Gel 250ml  108 TL

Cedrat Deostick


Alkol ve alüminyum tuzları içermeyen bu stick deodorant, ciltte kolayca kayar ve hızla kurur.
Cildi taze ve enerji veren notalarla kokulandırır.
Gün boyunca ciltteki rahatlatıcı etkisi hissedilir, yapışkan olmayan formülü ciltte yumuşak bir bitiş sağlar.
Cedrat Deostick 75 ml 119 TL

 

Cedrat Cilt Bakımı;

Cedrat Energizing Eye Gel

Enerji verici özelliklere sahip organik Korsika ağaçkavunu esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş bu göz jeli göz bölgesini nemlendirir ve canlandırır, üçlü etki sağlar:
1-Yorgun görünümle savaşmaya yardımcı olur: Göz bölgesini anında tonlandırır ve koyu halkaların görünümünün azalmasına yardımcı olur.
2-Enerji verir: Göz çevresindeki cildin tazelenmesine yardımcı olur.
3-Tazeler: Roll- on başlığındaki ufak masaj topları uygulama sırasında tazelik hissi verir.
Hafif, yağsız, yapışmayan yapısıyla hızla emilir.
Cedrat Eye Gel 15 ml 201 TL

Cedrat Face Gel


Ağaçkavunu özü ve mineral kompleksi ile hazırlanan, kolay uygulanabilir yapıdaki günlük nemlendirici; cildi nemlendirirken aynı zamanda cilde enerji verir. Cildin üzerinde bir koruyucu kalkan oluşturan Global Face Gel, görünür oranda yorgunluk izlerini yok eder. Ciltteki parlaklık ve fazla yağı nötralize eden Global Face Gel ile canlanan ve matlaşan cilt, ferah ve temiz hisseder.
Cedrat Global Face Gel 50 ml 215 TL

Cedrat Tıraş  Bakımı;
Cedrat Shaving Gel

45971_A1.psd

Bu tazeleyen jel yumuşak bir köpüğe dönüşerek tüm sakal tipleri için etkili ve konforlu bir tıraş sağlar. Cildi tıraş bıçağının yıpratıcı etkisinden korurken, tahriş ve gerginlik hissini azaltmaya yardımcı olur.Organik Korsika ağaç kavunu özleri ile zenginleştirilmiş olan bu ürün, cildi temizler, yumuştır ve cilde enerji verir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Cedrat Shaving Gel 150 ml 101 TL

Cedrat After Shave Cream Gel


Organik Korsika ağaç kavunu özleriyle zenginleştirilmiş Cedrat tıraş sonrası krem jeli, cildi nemlendirir, enerji verir. Bu tıraş sonrası krem jel cilde 3 etkili bakım sağlar. Tıraş sonrası cildi nemlendirir ve yumuşatır. Ciltte oluşan tahriş ve gerginliği azaltır. Cilt tonunu düzenler ve dış etkenlerden korur.Taze ve hızla eriyen dokusuyla cildi yağlandırmadan hızla emilir.
Cedrat After Shave Cream Gel 75 ml 190TL

 

Seyahat Etmeyi Seven Babalara şık seyahat çantası içerisinde

Cedrat Bakım Seti

İçerik

Cedrat EDT 10 ML

Cedrat Shaving Gel 30 ml

Aqua Reotier Gel Cleanser 40 ml

Aqua Reotier CREAM 8 ml

Cedrat Bakım Seti 185 TL