GRAMMY 2016 : RED CARPET

Müzik dünyasında 2015’in en iyilerinin ödüllendirildiği Grammy müzik ödülleri görkemli bir törenle gerçekleşti. Kırmızı halıda kim hangi tasarımla boy göstermiş gelin hep beraber inceleyelim.

Demet Varlı

Geceden birden fazla ödülle ayrılan Taylor Swift ve ünlü model Alessandra Ambrosio Atelier Versace elbiseleriyle boy gösterdi. Taylor Swift’in yeni saç kesimi törene damgasını vurdu.

grammy162

Gecede birçok dalda aday olan The Weekend ismiyle tanınan Abel’in sevgili Bella Hadid’de kırmızı halıda Alexander Vauthier elbisesiyle boy gösterdi. Gecenin en iyilerinden biri olan Bella farklı duruşu ile bu sene Grammy kırmızı halısında en çok beğendiğim yıldız oldu.

grammy161

Gecede David Bowie’nin anısına gerçekleştirdiği performansla hafızalara kazınan Lady Gaga özel dikim Marc Jacobs elbisesi ve devasa platformlu kırmızı ayakkabılarıyla kırmızı halının en iddialı yıldızıydı.
Saç ve makyajını David Bowie’den esinlenerek yarattığı gayet açık.

lady gaga marc jacobs

Gecenin en gözde çifti kesinlikle Chrissy Teigen ve John Legend idi. Doğacak bebeklerini sabırsızlıkla bekleyen müstakbel anne ve baba kırmızı halının en cool çiftiydi. Chrissy Teigen’in tercih ettiği beyaz Yousef El-Jasmi elbise ile eşi John Legend’ın Gucci takımıyla uyum içerisindeydi.

chrissy-teigen-john-legend

Sonunda kendi stilini yaratmayı başaran ve başladığı noktadan çok farklı bir tarzla müzik dünyasının kalıcı yıldızlarından biri haline gelen Justin Bieber geceye küçük kardeşi Jaxon ile birlikte katıldı. Tercih ettiği Saint Laurent takımıyla kırmızı halıda boy gösterdi.

justin-bieber-saint laurent

Gecenin bir diğer ismiyse Megan Trainor Michael Costello elbisesiyle zarif ve şıktı. Gecede sergilediği “All ı ask” performansıyla çok konuşulan Adele vücut tipine uyan harika bir Givenchy elbise ile kırmızı halıda yer aldı.

grammy16

Kırmızı halıda yakın arkadaşı Taylor Swift ile boy gösteren ve şu aralar yeni şarkısı ” Hands to myself” ile müzik listelerinde büyük başarı yakalayan Selena Gomez lacivert işlemeli Calvin Klein Collection elbisesiyle gecede yerini aldı.

selena-gomez- ck collection

Grammy’nin diğer yıldızları kırmızı halıda farklı tarzlarıyla boy gösterdi.

grammy164                                       Florence Welch /Gucci – Sam Smith – Demi Lovato – Charlie XX

grammy165                         Ariana Grande/Romona Keveza – Lianne La Havas /Vivienne Westwood

Elie Goulding Stella McCartney – Kaley Cuoco/Naeem Khan

grammy163                          Janelle/Jean Paul Gaultier – Wiz Khalifa/Thom Browne – Ciara – French Montana