Gıvenchy L’INTEMPOREL BLOSSOM

Günümüz 30 ‘lu yaş kadınlarının hızlı yaşam tarzını oluşturan yoğun gün ve geceler sonrasında oluşan yorgunluk belirtileri; metabolizmayı doğrudan etkiler ve ciltte izlerini bırakır.

30 yaşındaki bir cildin düzeltilmeye ya da onarılmaya ihtiyacı yoktur. 40 ‘lı yaşlarda; cilt, güzelliğini ve gençliğini korumak için canlılığını kullanır. Ancak zaman geçtikçe cilt canlılığını yitirir ve kendini yenileme kapasitesi zayıflar. İşte o zaman; tenin donuklaşması, ciltte çizgilerin oluşması, ciltte kas ve esneklik kaybı gibi yaşlanma belirtileri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

 

PLEASE NOTE/ MAXIMUM PRINTING SIZE FOR THIS VISUAL IS A3.

Givenchy, gözle görülür yaşlanma belirtilerini geciktirici gücü ile cilt bakım serisi: L’Intemporel Blossom sunar. Bu ikisi bir arada etkili ürün serisi tarafından sunulan cilt bakımı, yorgunluğun ciltteki etkilerine karşı koymak ve yüze doğal pembe bir parlaklık kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Güzellik sanatının vâdini;  enerji vererek, nemlendirerek, canlandırarak, aydınlatarak, cildin doğal parlaklığını ortaya çıkararak ve gençliğini koruyarak gerçekleştiren bir üründür.

PLEASE NOTE/ MAXIMUM PRINTING SIZE FOR THIS VISUAL IS A3.

L’INTEMPOREL CİLDİNİZİN GENÇLİĞİNİ KORUMAK İÇİN 2 YENİ CİLT BAKIM ÜRÜNÜ

Işık zamanı durdurduğunda…

Yıllar süren araştırmalar sonucunda gözle görülmeyen, hissedilmeyen amacilde son derece zararlı olankızılötesi ışınların, (IR) erken yaşlanmaya neden olduğu belirlendi. Ve onları cildinizden uzak tutmak için mümkün olan en iyi çözümü keşfetmek de bir o kadar uzun sürdü.

Givenchylaboratuvarı, akıllı ve IR ışınınaduyarlı molekülü içeren formülü geliştirdi. Bu değerli yaşlanma karşıtı birleşim, ışıkta bulunan ısı ile aşırı aktif hale getirilerek ve kolajenin sentezini artırarak cilt hücrelerinin oksitlenmeye karşı korunmasına yardımcı olur.

L’Intemporel cilt bakımı,cildinizi canlandırıcı ve gençleştiriciiki yeni formülü ile zenginleşti:

L’INTEMPOREL ESSENCE SERUM 30ML

L’INTEMPOREL NIGHT CREAM 50ML

Cildiniz aydınlanır ve zamana karşı durur.