GAİOS DESIGN’IN IŞILTILI DÜNYASI SİZİ ÇAĞIRIYOR

GAİOS DESIGN’IN IŞILTILI DÜNYASI SİZİ ÇAĞIRIYOR

Özgür ruhlu kadınlardan ilham alan Gaios Design 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ‘Bridal’ ve ‘Casual’ Koleksiyonu ile stilinize sihirli dokunuşlar yapmaya devam ediyor.

#gaios

Gaios Design 2014 yılından marka kurucusu Dilan Sayraç Can’ın kendisi için arayıp bulamadığı, eksikliğini gördüğü, bu ihtiyacın yalnızca kendisine ait olmadığını farkedip saç aksesuarları tasarlamaya başlamasıyla serüvenine başlıyor. Saç aksesuarıyla sizi bambaşka bir dünyaya sürüklemeyi amaçlıyor. Dilan Sayraç Can, farklı olmayı seven, özgür ruhlu kadınların saç aksesuarının tek bir parçayla stillerini tamamladığına inanıyor. Sezon koleksiyonlarının yanında kişiye özel çalışmaların da yapıldığı, sınır tanınmadan kullanılan malzemelerle hayata geçirilen saç aksesuarları ilhamını kadının kendini dışa yansıtma ihtiyacından alıyor.

Gaios Design2019İlkbahar/Yaz  koleksiyonunda kumaş çiçeklerin file formunun buluştuğu romantik ‘Bridal’ koleksiyonunun yanında modern kadının günlük yaşantısında kullandığı ‘Casual’ bir koleksiyonu da beğenimize sunuyor.  Günlük koleksiyonda dört farklı renkte kullanılan kot kumaş, dört farklı taç modelinde buluşuyor. Mevsimsel değişime göre seçilen kot renkleri yine Gaios Design’da  her sezon görmeye alıştığımız gezegenler ve doğadaki döngüsel süreçten yola çıkan yuvarlak formlu taşlar ve incilerle buluşuyor. Gaios Designgünlük koleksiyonunda senenin trendi olan yan tokaları da canlı renklerle yorumluyor.

Gaios DesignŞubat 2019’dan itibaren yeni açılan Kuruçeşme’deki showroomunda eşsiz saç aksesuarı tasarımları ile sizleri bekliyor. Seçili ürünler ise Zorlu Beymen, İstinye Beymen,Palmarina Informal, D-Maris Informal, Vakko Wedding ve Akmerkez Mutlu Mikrop’tan ulaşabilirsiniz.

Öykü Çelik

Öykü Çelik

Esra Türker

 

 

 

Detaylı bilgi için: www.gaios.co

Mail: info@gaios.co

gaiosdesign