g-shock’tan yenilikçi saatler

Özel kutusunda satışa sunulan GST-B100TFB, hem G-SHOCK, hem teknoloji meraklısı koleksiyonerler için özel olarak üretildi!

Üretime başladığı 1983 yılından bu yana, kusursuz dayanıklılığın simgesi haline gelen G-SHOCK’un, 35. yılına özel geliştirdiği ALTIN KASIRGA isimli Premium Koleksiyonunda yer alan GST-B100TFB, en kaliteli malzemeler ve yenilikçi teknolojinin ürünü olan karbon çerçeveyle, analog formatta kronograf performansı sunuyor.

Akıllı telefon bağlantısı özelliğiyle alarm, zamanlayıcı, ülke saati geçişi ve telefon bulma özelliklerini barındıran saatin kasa ve kordonunda 35. yıl özel logosu yer alıyor.

GST-B100TFB-1A_JR

 

Yavaş koşu, koşu veya yürüyüşe başladığınızda adımlarınızı saymaya otomatik olarak başlayacak şekilde yapılandırılabilen BGS-100 STEP TRACKER adım sayar saat serisiyle tanışın!
Koleksiyonda günlük sağlık yönetimi ve egzersizi destekleyen özellikler arasında adım hedefine ne kadar yaklaştığınızın göstergesi, attığınız adımların saatlere göre grafikli göstergesi ve daha birçok özellik bulunuyor. Adım hatırlatıcı özelliği, iki dijital gösterge ve sesli bir uyarı aracılığıyla belirli bir süre içinde yeterince yürümediğinizde size haber veriyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için BABYG’nin bu özel saatlerine sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.

BGS-100GS_1