FLORMAR’DAN BAYANLARA DEVRİM YARATAN BİR KOLEKSİYON; REVOLUTION

REVOLUTION SERİSİ ÖZEL TASARLANMIŞ ŞIK AMBALAJI VE

ELMAS TOZLARINDAN OLUŞAN İÇERİĞİ İLE IŞIL IŞIL DUDAKLAR

VE GÖZ ALICI BAKIŞLAR YARATIYOR !

Kozmetikte değişim zamanı geldi çattı, Flormar ise bu değişimi yeni Revolution serisi ile başlatıyor. Lipstick ve maskara’dan oluşan Revolution serisi makyajınızda iddialı bir değişim rüzgarı estiriyor. Onaltı canlı yaz renginden oluşan ruj serisi ve iki farklı fırça yapısından oluşan; volume ve uzatma etkili maskaraları ile tüm bayanların kendisine uygun ürünleri bulacağı Revolution serisi makyajınızda devrim yaratıyor.

Revolution volume ve lengthening etkili maskaraları özel formülasyonlu ve gelişmiş maskara tarağı ile kirpikleri ayırır hacim verici etki ve bakım sağlar. İçeriğinde bulunan argan yağı kirpikleri besler, keratin sentezi ve pamuk çiçeği kirpiklerinizi güçlendirir ve korur, bambu kök tozu ile hacim katar ve büyütür, doğal mumlar ile kalınlaştırır ve uzatır. Bu özel formülasyonlu maskaralar çift yönlü enjeksiyon teknolojisi ile yaratılmış.

Revolution Lipstick’ler yenilikçi formülü ve yeni nesil dokusu ile dudaklarınızda pürüzsüz ve nemlendirilmiş etki yaratırken, formülasyonundaki elmas tozu dudaklarda genç ve taze bir görünüm oluşturuyor. Yoğun ve canlı renkleri ile 16 farklı renkten oluşan bu özel koleksiyon dudaklarınızda sıra dışı görünüm yaratıyor.

İçeriğindeki orkide kompleksi, shea, kakao, şeftali ve zeytin yağı ile dudaklarınızı besleyen Flormar’ın parabensiz formülasyonu ile üretilmiş yenilikçi koleksiyonu yazın renklerini dudaklarınıza taşıyor.