FLO’nun Yeni Marka Yüzü Başarılı Oyuncu Meryem Uzerli Oldu!

FLO’nunYeni Marka Yüzü Başarılı Oyuncu Meryem Uzerli Oldu!

 

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği, sempatikliği ve tarzıyla bilinen Meryem Uzerli, enerjisi ve kadınlara ilham veren duruşu ile FLO’nun2019 marka yüzü oldu.Güzel oyuncunun katılımıyla gerçekleşen 2019İlkbahar/YazKoleksiyon tanıtımının da yapıldığı lansman gecesinde FLO’nun ilkbahar reklam filmi ilk kez görücüye çıktı.

6 Mart Çarşamba gecesi Fenix İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliğe Meryem Uzerli, Mehmet- Mahmut Ziylan, Sitare Kalyoncuoğlu, Gökhan Çarmıklı, Buse- VolkanBahçekapılı, İvana Sert, Cihan Kamer, Yasmin Erbil, ŞilanMakalgibi isimler başta olmak üzere iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen simaları katıldı. 

FLO, ‘Herkesin ayakkabıcısı O’ vizyonuylaTürkiye’nin lider ayakkabı markası olmaya devam ediyor. Bu sene de marka yatırımlarına devam edenFLO’nunmarka yüzü,dizi ve sinema dünyasının sevilen oyuncusu Meryem Uzerli oldu. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği, sempatikliği, pozitif enerjisi ve tarzıyla da dikkat çeken Meryem Uzerli,FLO İlkbahar/Yaz Koleksiyon tanıtımı için düzenlenen lansman gecesine katıldı.

6 Mart Çarşamba gecesi Fenix İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliğe Meryem Uzerli, Mehmet- Mahmut Ziylan, Sitare Kalyoncuoğlu, Gökhan Çarmıklı, Buse- VolkanBahçekapılı, İvana Sert, Cihan Kamer, Yasmin Erbil , ŞilanMakalgibi isimler başta olmak üzere iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen simaları katıldı.

Geceye katılan davetliler, modern, birbirinden şık ve renkli ayakkabı koleksiyonunu incelerken, güzel oyuncu Meryem Uzerli, kadınların ayakkabılara olan ilgisini vurgulayarak koleksiyonu misafirlere yakından tanıttı. Meryem Uzerli’nin başrolünde olduğu ve ayakkabı stiliyle kadınlara ilham veren FLO 2019 İlkbahar/Yaz reklam filmi de bu davette ilk defa görücüye çıktı.

FLO ile işbirliğinden büyük heyecan duyduğunu söyleyen Meryem Uzerli“Türkiye’nin en büyük ayakkabı markası olan FLO; sektöründe lider, yerli ve köklü bir marka. Ayakkabı modasına öncülük eden böylesine güçlü bir markayla çalıştığım ve FLO ailesinin bir üyesi olduğum için çok mutluyum.Bir kadın olarak benim de vazgeçilmez aksesuarım ayakkabılarım ve bu nedenle kombinlerimi stil sahibi ayakkabılarla tamamlamayı seviyorum. FLO’nun sezon trendlerini yansıtan birbirinden şık, rahat, modern ve renkli modellerden oluşan yeni koleksiyonunda birçok ayakkabı favorim oldu.Kadın ruhuna dokunan modellerle yeni sezona dinamik bir giriş yapan FLO koleksiyonu ile her kadın, hermoduna uygunkendini özel hissedeceği bir seçenek bulacak.” dedi.

FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan, ise yeni sezon koleksiyonu hakkında; “Herkesin Ayakkabıcı Olma” vizyonu ile çıktığımız yolda bugünTürkiye’nin lider ayakkabıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz.600 mağazaileayakkabıperakendesektörününlideriyiz. 10 bin çalışanımız ve paydaşlarımızile 40 bin kişilikkocamanbiraileyiz.Biz Türkiye’ye inanıyoruz ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Hedefimiz 2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olmak. Bu hedef doğrultusunda bu sene de markamıza yatırım yaptık. Sempatikliği, gülüşü, samimiyeti, enerjisi ile gönlümüzü ve milyonların sevgisini kazanmış Meryem Uzerli ile 2019 marka yüzümüz olarak anlaştık.

 

Gönülden inanıyorum ki Meryem, FLO‘nun yeni sezon ürünlerini merakla bekleyen, tutkuyla bağlandığı FLO ayakkabılarıyla şıklığını ortaya koyan aile lideri hanımlarımızı yani Türk kadınını en iyi şekilde temsil ediyor.FLO Mağazacılık olarak, trendleri yakından takip ediyor; rahat, şık ve her kadının moduna uygun ayakkabı modelleriniuygun fiyata beğenilerine sunuyoruz. Güçlü bir koleksiyonlasezona giriş yaptık. Meryem ile birlikte de koleksiyonumuzu en güzel şekilde tanıtacağız.”dedi.

FLO, ayrıca Meryem Uzerli’nin de yüzü olduğu sosyal sorumluluk projesi “Turuncu Bağcık” kapsamında, geceye katılan misafirler adına ihtiyaç sahibi çocuklara yeni bir çiftayakkabı hediye etti.

Arzu Kunt

Ayşe San&Erkut Soyak

Bahar Tangır&Gökhan Çarmıklı

Berk Atan

Burak Övünç&Kazım Çimen&Mehmet Zilyan

Buse&Volkan Bahçekapılı

Atasay Kamer

Dilek Birgen

Elif İnci Aras

Esra Ergintuğ

Elif Yazıcı Girgin

Ivana Sert

Kenan Erçetingöz

Mahmut Zilyan

Mehmet Dinçerler

Mehmet Ziylan&Meryem Uzerli

Mehmet Ziylan&Meryem Uzerli&Mahmut Ziylan

Metin Arolat

Saba Tümer

Pelin Şeker

Sitare Kalyoncuoğlu

Şilan Makal

Yasmin Erbil

Zeynep&Alkan Zor