FESTIVE HAMSTER İLE YENİ YIL COŞKUSU 22-24 ARALIK’TA TOMTOM KIRMIZI’DA

Fırsatlarla dolu yılbaşı alışveriş seçenekleri, tüm ailenin keyifle vakit geçirebileceği etkinlikler, canlı müzik performansları, yeme-içme alanları ve taptaze bir 2018 ruhuyla dolu üç gün, şehrin yeni çekim noktası Tomtom Kırmızı’da sizleri bekliyor.

Dünyaca ünlü markalardan ilham veren butik tasarımcılara kadar birçok alışveriş imkanı sunan #FestiveHamster, 7’den 70’e herkes için özenle seçilmiş moda, güzellik, aksesuar, yeme-içme ve ‘lifestyle’ markalarıyla bir deneyim alanı sunuyor.

Tomtom Kırmızı

Göz kamaştırıcı bir tarihi dokuya sahip Tomtom Kırmızı’nın avlusuna konumlanan Hudson, etkinlik boyunca misafirlere farklı bir yeme – içme deneyimi yaşatıyor. Ana sponsorluğu üstlenen Diesel,22 Aralık Cuma gecesi veco-sponsor Adidas23 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleştireceğisürpriz konseptli özel davetleriylebüyülü iki akşam sunuyor.

Fjallraven ve Cheap Monday gibi markaları bünyesinde barındıran Vitruta, Nuxe ve Caribou’nunda aralarında bulunduğu 30’un üzerinde markanınkatılımıyla Festive Hamster 22-24 Aralık tarihleri süresince,10:00-20:00 saatleri arasındadevam ediyor.Misk’in gerçekleştireceğiçiçek atölyesi, Mirimalist’in 3D Print workshop’u ve Caribou’nun kahve workshop’larının yanı sıra, Lil’gaea’nın çocuklara özel atölyesidikkat çekenetkinliklerin arasında… Etkinliğin sürdüğü üç gün boyunca,co-sponsor Audi’nin desteğiyle Nişantaşı’ndan Tomtom Kırmızı’ya Audi Q2’lerle ulaşmak mümkün.

Diesel’in ana sponsor olduğu Festive Hamster; Adidas ve Audi ve Dimes’inco-sponsorluğu;Zubizu’nuniletişim sponsorluğu;Tomtom Designhood ile Argos – Gestin’inev sahipliğinde ve L’Appart Pr işbirliğiyle gerçekleştiriliyor.

Tomtom Kırmızı 2 kopya

Katılımcı markalar;

240 Derece, Aydan Öner, Be Mine Studio, Blaze, Calla Breeze, Caribou, Cool Bear, Dermathica, Diesel, Exquise, Fineapple, Goodville, Homemade Aromaterapi, Happily Ever Paper, Hudson, I shot my man, Kağıthane houseofpaper, Karabatak, Khum Design, Krank Art Gallery,Kitaplarım için, Liff, Lil’gaea, Manner,Mesele, Mioka, Mirimalist, Misk İstanbul, Monx Brand, Nuxe, One Handmade Ceramics, Root, Siyah Fare, Something,The Bag, Vitruta ve Why Note.

Tomtom Kırmızı 2 kopya

Etkinlik süresince tüm gelişmeleri ve renkli detayları Instagram’da @tomtomkirmizi ve @lappartist hesaplarının yanı sıra, #FestiveHamster etiketinden de takip etmek mümkün.

 

Tarih: 22-24 Aralık

Saat: 10.00 – 20.00

Yer: Tomtom Kırmızı

Adres: Tomtom Kaptan Sokak, No: 1 34433 Beyoğlu