ERKEKLERİ TAMAMLAYAN AKSESUARLAR

Erkekler için yaz sezonu oldukça sabit ve belirli parçalarla geçiyor. Fark yaratmak için ise iş aksesuar kullanımına kalıyor. Stil sahibi erkekler için, 2015 İlkbahar ve yaz sezonu alternatifi bol ve epey bir renkli. Bu sezon erkekler modern ve vintage aksesuarları beraber kullanarak, stillerini tamamlıyor.Biz de sizleri tamamlayacak aksesuarları derledik, okumadan geçmeyin derim.

Mert Güler

Hasır Şapka

Fötr tarzı hasır şapkalar artık kadınlardan sonra erkeklerinde yakın markajında. Yazın plajlarda başına güneş geçmesini engellemenin yanında, erkekleri plajda dikkat çeker hale getiriyor. Üstelik sadece plajlarda değil, şehir hayatında dahi şort, tişört ve hasır şapka üçlüsü size şık kılabilir.

Terlik

Birkaç sezondur erkekler içinde kadınlar içinde vazgeçilmez parçası haline geldi terlikler. Özellikle Birkenstock’ları herkesin ayağında görmek mümkün. Rahat ve salaş bir görüntü izlenimi veren terlikleri size cool da yapıyor. Parmak arası terliklerle rahat edemeyen erkekler için kalın bantlı modelleri önerebiliriz. Bu sezon çok moda.

Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri kadın, erkek her kesimi farklı kılan bir aksesuar. Önemli olan yüz tipinize göre uygun olanı seçmek. Trendlerle sürekli değişen ve rengarenk yazı karşılayan modellerin erkeklere karizma katması garanti.

Deri Bileklikler

Erkekler artık saatlerinizin  yanına deri bileklikleride ekleyin. Seçeceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü deri bikelikler size farklı yapacaktır, bizden söylemesi.

Sırt Çantaları

Laptop çantaları artık tarih oldu. Kullanım olarakta en rahat modellerden olan sırt çantaları hem sportif hem de klasik parçaları kullanan kesime hitap ediyor. Böylece sırt çantasıyla yaratacağınız stil, size daha dikkat çekici yapacak. Gece ve gündüz sırtınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

erkek-aksesuar