En Kullanışlı Ürünler

1- Innova collagen boosting lipcare: Günde 3 kere kullanarak hem dudaklarınızı dolgunlaştırıp hem de kötü hava koşullarının olumsuz etkilerinden kurtarabilirsiniz. Yoğun nemlendirici özelliği ile çatlamayı ve kuruluğu önler. Etkisini bir ay sonra bile hissettirir.

2- Elizabeth Arden Prevage Anti-aging Serum: Bu yoğun anti-aging serum, en güçlü antioksidan olarak halen emsalsiz devrimci içerik Idebenone ile en çok ihtiyaç duyulan cildin görünümünü korumak ve düzeltmek için yeniden tasarlandı. Cildi koruyucu ve düzeltici faydaları serbest bırakmak için bir rezerv oluşturmaya yardımcı olur. Cilt her zamankinden daha genç görünür, çizgilerin, kırışıklıkların, küçük yara izi, kızarıklık, yaşlılık lekeleri ve güneş hasarı görünümünü azaltmak için kanıtlanmış formülüyle etkin fayda sağlar

3- Nivea Makyaj Canlandırıcı Mkyaj Temizleme Mendilleri: E Vitamini ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi etkili bir şekilde temizler, makyajı ve suya dayanıklı maskarayı bile çıkarır. Cildi pratik bir biçimde nemlendirir ve canlandırır.Cilde nazikçe etki eder. Cilt temizlenir, nemlenir, canlanır, sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanır.

4- Loccitane Verdon Yüz Yıkama Jeli: Arındırıcı özelliği ile nane , nemlendirme özelliği ile yalancı iğde suyu , alplerde yetişen bitkilerin ekstreleri ve doğal kaynak suları ile formüle edilmiş bu ultra köpüren sabun içermeyen nazik temizleyici , cildi sebum artıklarından arındırır ve ciltteki kirleri derinlemesine temizler. Birkaç saniye içerisinde cilt matlatmış, temizlenmiş ve tazelenmiştir.

5- Bebak Makyaj Temizleme Sütü: Tüm cilt tipleri için uygundur. Kışın kurutucu soğuğundan, yazın kavurucu sıcağından korur, cildinize bebek gibi bir duruluk, yumuşaklık ve tazelik hissi verir.